Oszuści
Oszuści
Zostałem oszukany przez tą firmę załoga cała nie miła obraża człowieka choć oni mnie oszukali . Zapłaciłem za towar kturego nie otrzymałem , a jak dzwoniłem to ktoś pisze do mnie że nie rozmawiamy tylko piszemy . I jak chce pogadać to mam zapłacić 500 zł za 10 min rozmowy . A człowiek chce odzyskać swoje pieniądze uważajcie zebyście nie padli ofiarą oszustów . Chciałem synowi kawał zrobić a straciłem pieniądze i nerwy , nie rozumiem jak tyle ludzi popiera taką działalność oszustów
.
Re: Oszuści
Jaki sklep masz na mysli? Nie podales żadnego linka. Mamy się domyślać?