Matheo zweryfikowałeś się ?? Zainteresowanych masz sporo
dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Takich jak Matheo jest tutaj kilkunastu dziennie, ktorzy chcą zabrać zaliczkę od klientów i wyłudzić pieniądze. Nie dopuszczamy na forum takich postów i kontaktów. To forum powstało po to aby weryfikować osoby które chcą zaoferować produkty. Jeżeli nie umie zweryfikować się i pokazać swoich prac to nie ma dyskusji. Oszust.
-
KOLEKCJONERSKIE
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
DOWODY OSOBISTE
PRAWA JAZDY (STARY I NOWY TYP)
KARTA POBYTY
DYPLOM UKOŃCZENIA
KARTY INWALIDZKIE
ZAPRASZAM DO KONTAKTU
******************
PRAWA JAZDY (STARY I NOWY TYP)
KARTA POBYTY
DYPLOM UKOŃCZENIA
KARTY INWALIDZKIE
ZAPRASZAM DO KONTAKTU
******************
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Dzień dobry,
jestem zdesperowana, czy jest szansa, że coś się pojawi w listopadzie/grudniu? Potrzebuję mieć chociaż zdjęcie takiego dyplomu kolekcjonerskiego studiów wyższych, na taki w papierku mogę poczekać dłużej..
jestem zdesperowana, czy jest szansa, że coś się pojawi w listopadzie/grudniu? Potrzebuję mieć chociaż zdjęcie takiego dyplomu kolekcjonerskiego studiów wyższych, na taki w papierku mogę poczekać dłużej..
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Czy wykonujecie dyplomy ukończenia studiów - w 2003r?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Hej i co macie kogoś kto zrobi dokument ukończenia studiow?
Raczej nie przyjmą tego do pracy bo maja wszędzie to napisane itp wiec pewnie przyda się tylko do pochwalenia, prawda?

Raczej nie przyjmą tego do pracy bo maja wszędzie to napisane itp wiec pewnie przyda się tylko do pochwalenia, prawda?