opinie o sklepie dowodziki.net
-
barracudamauna
- Posts: 3
- Joined: Wed Jan 24, 2024 6:06 pm
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Czy są obecne również znaki UV na dowodach i prawkach od nich?
-
ANONIM
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Nie mieliście tak, że zamawiając, przyszedł wam dowód, który miał pogrubiona inną czcionkę w polu "imiona" niż oryginał. I różniła się czcionka daty urodzenia?
-
dzwoni_wisnia
- Posts: 12
- Joined: Wed Sep 07, 2022 12:31 am
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Nie zdarzyło się, chociaz ja od dokumencików zamawiam.... Z tego co wiem to jakość zbliżona, troche lepsi są dokumenciki.net ale czcionki wyglądają identycznie. Ogólnie ciężko dostrzec jakieś różnice. Ewentualnie pod lupą. Pozdro
Kiedy pojawią się w ofercie nowe wzory zagraniczne? I czy w ogole będą? Bo troche trace nadzieje...
-
gosciu
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
odebrałem wlasnie paczke
gicio miodzio
jakos topka
Polecam
....serdecznie!
gicio miodzio
Polecam
....serdecznie!
-
Ziomek
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Zamawiał ktoś plastik z flaga uni i podpisem?
Jesli jest w ogóle możliwość.
Jesli jest w ogóle możliwość.
-
Guest
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
maja go w ofercie ale musisz na maila pisac. 100% jest bo go zamawialem kiedys
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
To ja mam do was takie pytanie: Latał już ktoś z was na poprzednim wzorze dowodu od nich samolotem? Nie mówię o tym najnowszym wzorze Dowodu osobistego bo podejrzewam, że nie posiada on wszystkich zabezpieczeń elektronicznych (Chyba, że się mylę?) i żeby nie było jakiejś wtopy na lotnisku.
-
Guest
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Mozesz latac i na tym i na tym bo malo kto nawet w oryginalnych dowodach nowych wlacza wersje elektroniczna. W urzedzie sie pytaja ciebie czy wlaczyc czy nie. W Polsce jest to malo uzywane a wiec po prostu bedzie nieaktywne i ok. Nikt sie o to nie doczepi a jak masz watpliwosci to starszy model dowodu kolekcjonerskiego sie bardzo dobrze sprawdza.