opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
barracudamauna
Posts: 3
Joined: Wed Jan 24, 2024 6:06 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by barracudamauna »

Czy są obecne również znaki UV na dowodach i prawkach od nich?
Niepewny

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Niepewny »

Takie prawko z Ukrainy idzie w Niemczech wymienić?
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

idzie wymienic
ANONIM

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by ANONIM »

Nie mieliście tak, że zamawiając, przyszedł wam dowód, który miał pogrubiona inną czcionkę w polu "imiona" niż oryginał. I różniła się czcionka daty urodzenia?
dzwoni_wisnia
Posts: 12
Joined: Wed Sep 07, 2022 12:31 am

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by dzwoni_wisnia »

ANONIM wrote: Tue Feb 13, 2024 7:14 pm Nie mieliście tak, że zamawiając, przyszedł wam dowód, który miał pogrubiona inną czcionkę w polu "imiona" niż oryginał. I różniła się czcionka daty urodzenia?
Nie zdarzyło się, chociaz ja od dokumencików zamawiam.... Z tego co wiem to jakość zbliżona, troche lepsi są dokumenciki.net ale czcionki wyglądają identycznie. Ogólnie ciężko dostrzec jakieś różnice. Ewentualnie pod lupą. Pozdro

Kiedy pojawią się w ofercie nowe wzory zagraniczne? I czy w ogole będą? Bo troche trace nadzieje...
gosciu

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by gosciu »

odebrałem wlasnie paczke
gicio miodzio :D jakos topka
Polecam
....serdecznie!
Ziomek

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Ziomek »

Zamawiał ktoś plastik z flaga uni i podpisem?
Jesli jest w ogóle możliwość.
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

maja go w ofercie ale musisz na maila pisac. 100% jest bo go zamawialem kiedys
Defendu
Posts: 6
Joined: Sat Feb 10, 2024 10:49 am

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Defendu »

To ja mam do was takie pytanie: Latał już ktoś z was na poprzednim wzorze dowodu od nich samolotem? Nie mówię o tym najnowszym wzorze Dowodu osobistego bo podejrzewam, że nie posiada on wszystkich zabezpieczeń elektronicznych (Chyba, że się mylę?) i żeby nie było jakiejś wtopy na lotnisku.
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

Mozesz latac i na tym i na tym bo malo kto nawet w oryginalnych dowodach nowych wlacza wersje elektroniczna. W urzedzie sie pytaja ciebie czy wlaczyc czy nie. W Polsce jest to malo uzywane a wiec po prostu bedzie nieaktywne i ok. Nikt sie o to nie doczepi a jak masz watpliwosci to starszy model dowodu kolekcjonerskiego sie bardzo dobrze sprawdza.
Post Reply