Page 7 of 9

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Thu Mar 14, 2024 7:16 pm
by Pola
Zamówiłam dzisiaj, jak przyjdzie dam znać co i jak. Na e-mail odpisali w ciągu kilku minut. Także czekam, po weekendzie paczka ma zostać wysłana.

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Wed Mar 27, 2024 7:36 pm
by wwww
Super jakość polecam. Naprawde jestescie niezawodni.

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Tue Apr 16, 2024 4:41 pm
by Mazda
Witam czy ktoś wie niemieckie prawo też można dostać na dokumenciki net?

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Wed Apr 24, 2024 10:46 am
by Guest
Czy ktoś zamawial polskie prawo jazdy z dokumenciki.net?

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Sat Apr 27, 2024 12:31 pm
by Trofeum
Pola wrote: Thu Mar 14, 2024 7:16 pm Zamówiłam dzisiaj, jak przyjdzie dam znać co i jak. Na e-mail odpisali w ciągu kilku minut. Także czekam, po weekendzie paczka ma zostać wysłana.
I jakie wrażenia? Co do jakości?

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Wed May 01, 2024 11:02 am
by maggggg
wszystkie dowody osobiste wygladaja 1do1

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Sat Jun 15, 2024 10:52 am
by Rat
Czy ktos na dowodzie od nich moze przeszedl odprawe na lotbisku i lecial samolotem na terenie EU ?

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Wed Jun 19, 2024 9:43 am
by Guest
Rat wrote: Sat Jun 15, 2024 10:52 am Czy ktos na dowodzie od nich moze przeszedl odprawe na lotbisku i lecial samolotem na terenie EU ?
Po to sie kupuje te dokumenty. Ludzie ich nie kupują zeby oprawić w ramkę lub kruszyc towar. :)
Ja sie dostałem do Turcji. Teraz jestem na tureckiej stronie Cypru. Mogą mnie cmoknąć.
Komendantowi wysyłam widokówki jak mi się fajnie żyje :lol:

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Sun Jun 23, 2024 10:43 pm
by Rat
Gość wrote: Wed Jun 19, 2024 9:43 am
Rat wrote: Sat Jun 15, 2024 10:52 am Czy ktos na dowodzie od nich moze przeszedl odprawe na lotbisku i lecial samolotem na terenie EU ?
Po to sie kupuje te dokumenty. Ludzie ich nie kupują zeby oprawić w ramkę lub kruszyc towar. :)
Ja sie dostałem do Turcji. Teraz jestem na tureckiej stronie Cypru. Mogą mnie cmoknąć.
Komendantowi wysyłam widokówki jak mi się fajnie żyje :lol:
Dzieki za odpowiedz :) a czy np z polskiego lotniska tez da sue leciec czy im juz wyskoczy info ze taka osoba nie istnieje bo maja dostep bo baz cakej lydnosci w Polsce ?

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Posted: Wed Jul 03, 2024 9:10 pm
by Guest
Rat wrote: Sun Jun 23, 2024 10:43 pm Dzieki za odpowiedz :) a czy np z polskiego lotniska tez da sue leciec czy im juz wyskoczy info ze taka osoba nie istnieje bo maja dostep bo baz cakej lydnosci w Polsce ?

W strefie schengen mozesz sobie na dowodzie od nich latac. Nikt nie bedzie wnikal i sprawdzal w bazie. Chyba ze przy dokladnej kontroli osobistej jak wydasz się podejrzany to już wtedy tak. Ja latam na tych dokumentach i nigdy przykrosci zadnych nie doświadczyłem i przypału nie miałem. Grunt to nie zachowywać się podejrzanie. Skanerem zczytują na lotniskach ten ciąg znaków co jest z tylu na dowodzie to ważne jest aby on był poprawny czyli żebyś z głową podawał dane w formularzu jak składasz zamówienie na dokumencikach. Na podstawie danych z formularza generuje się ten ciąg znaków z tyłu. Dlatego tak ważne jest aby pesel był poprawny i numer dowodu. A najlepiej to jak nie masz skad danych wziac na klona to zlecic im wygenerowanie tych numerów. Na pewno zrobią to poprawnie bo ja niejednokrotonie na nich polegałem i było zawsze elegancko wszystko. O ile pamietam to pola zostawiasz puste i wtedy oni generują

Powodzenia i z fartem kolego 8-) :mrgreen: