dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Zamówiłam dzisiaj, jak przyjdzie dam znać co i jak. Na e-mail odpisali w ciągu kilku minut. Także czekam, po weekendzie paczka ma zostać wysłana.
-
wwww
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Super jakość polecam. Naprawde jestescie niezawodni.
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Witam czy ktoś wie niemieckie prawo też można dostać na dokumenciki net?
-
Guest
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Czy ktoś zamawial polskie prawo jazdy z dokumenciki.net?
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
I jakie wrażenia? Co do jakości?Pola wrote: Thu Mar 14, 2024 7:16 pm Zamówiłam dzisiaj, jak przyjdzie dam znać co i jak. Na e-mail odpisali w ciągu kilku minut. Także czekam, po weekendzie paczka ma zostać wysłana.
-
Rat
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Czy ktos na dowodzie od nich moze przeszedl odprawe na lotbisku i lecial samolotem na terenie EU ?
-
Guest
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Po to sie kupuje te dokumenty. Ludzie ich nie kupują zeby oprawić w ramkę lub kruszyc towar.
Ja sie dostałem do Turcji. Teraz jestem na tureckiej stronie Cypru. Mogą mnie cmoknąć.
Komendantowi wysyłam widokówki jak mi się fajnie żyje
-
Rat
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Dzieki za odpowiedz
-
Guest
Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
W strefie schengen mozesz sobie na dowodzie od nich latac. Nikt nie bedzie wnikal i sprawdzal w bazie. Chyba ze przy dokladnej kontroli osobistej jak wydasz się podejrzany to już wtedy tak. Ja latam na tych dokumentach i nigdy przykrosci zadnych nie doświadczyłem i przypału nie miałem. Grunt to nie zachowywać się podejrzanie. Skanerem zczytują na lotniskach ten ciąg znaków co jest z tylu na dowodzie to ważne jest aby on był poprawny czyli żebyś z głową podawał dane w formularzu jak składasz zamówienie na dokumencikach. Na podstawie danych z formularza generuje się ten ciąg znaków z tyłu. Dlatego tak ważne jest aby pesel był poprawny i numer dowodu. A najlepiej to jak nie masz skad danych wziac na klona to zlecic im wygenerowanie tych numerów. Na pewno zrobią to poprawnie bo ja niejednokrotonie na nich polegałem i było zawsze elegancko wszystko. O ile pamietam to pola zostawiasz puste i wtedy oni generują
Powodzenia i z fartem kolego