Page 6 of 9
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Fri Apr 21, 2023 4:26 pm
by marioaoa
Gość wrote: Tue Apr 11, 2023 10:32 pm
Jak zwykle świetna jakość. Może jakieś zniżki dla stałych klientów?:)
Właśnie, jakieś zniżki ponad te co są przy większym zamówieniu? Ktoś ma doświadczenie i mi powie czy da sie negocjowac z nimi? Chodzi mi o dowody te nowe wzory.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Mon Apr 24, 2023 6:01 pm
by f444rcik
czy jakość jest na tyle dobra że niebieski konduktor nie zorientuje się że ukraińskie prawko jest kolekcjonerskie?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Tue Apr 25, 2023 12:01 pm
by Guest
f444rcik wrote: Mon Apr 24, 2023 6:01 pm
czy jakość jest na tyle dobra że niebieski konduktor nie zorientuje się że ukraińskie prawko jest kolekcjonerskie?
Nie ma szans sie zorientowac
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Thu Apr 27, 2023 5:13 pm
by Trofeum
Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Mon May 08, 2023 5:42 pm
by Sanczez
Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Mon May 08, 2023 6:13 pm
by Sanczez
Trofeum wrote: Thu Apr 27, 2023 5:13 pm
Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Z tego co wiem, za granicą przechodzi jak masz wszystkie dane tzn kategorie daty itp jak w orginale. Ale jak dobijesz sobie kategorie albo cokolwiek zmienisz wychodzi i jest przypał.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Tue May 09, 2023 3:11 pm
by Guest
Sanczez wrote: Mon May 08, 2023 5:42 pm
Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?
Dźwięk przy upadaniu jak poliwęglan ale czy to jest poliwęglan to nie wiem. Zbliżone coś na pewno:)
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Tue May 09, 2023 7:53 pm
by Sanczez
Mam pytanie czy ktoś wazył dokumenty na wadze elektronicznej ? Jak to sie ma do orginalu ?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Sun May 21, 2023 4:40 pm
by Erick1717
Witam czy używał ktoś kiedyś takiego dowodu za granicą w urzędzie no Holandii, przejdzie czy nie bardzo
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Tue May 23, 2023 5:04 pm
by Guest
Jak zwykle pierwsza klasa dokumenciki. Nowy polski dowod zajebista jakość. Jak oryginal.