Właśnie, jakieś zniżki ponad te co są przy większym zamówieniu? Ktoś ma doświadczenie i mi powie czy da sie negocjowac z nimi? Chodzi mi o dowody te nowe wzory.
dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
-
f444rcik
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
czy jakość jest na tyle dobra że niebieski konduktor nie zorientuje się że ukraińskie prawko jest kolekcjonerskie?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Z tego co wiem, za granicą przechodzi jak masz wszystkie dane tzn kategorie daty itp jak w orginale. Ale jak dobijesz sobie kategorie albo cokolwiek zmienisz wychodzi i jest przypał.Trofeum wrote: Thu Apr 27, 2023 5:13 pm Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
-
Guest
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Dźwięk przy upadaniu jak poliwęglan ale czy to jest poliwęglan to nie wiem. Zbliżone coś na pewno:)
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Mam pytanie czy ktoś wazył dokumenty na wadze elektronicznej ? Jak to sie ma do orginalu ?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Witam czy używał ktoś kiedyś takiego dowodu za granicą w urzędzie no Holandii, przejdzie czy nie bardzo
-
Guest
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Jak zwykle pierwsza klasa dokumenciki. Nowy polski dowod zajebista jakość. Jak oryginal.