opinie o sklepie dowodziki.net
-
...
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Pisałem że jak przyjdzie to odpisze, przyszło, polecam jakość dobra
-
Guest
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Kiedy coś oprócz polskich dokumentów? Jakies zagraniczne są w planach?
-
Eloelo98276
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Jaka forma płatności zamawiałeś i do paczkomatu czy domu?
-
italiano
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Świetna jakość dokumentów i super podejście do klienta , są bardzo pomocni i znają się na rzeczy. To są prawdziwi fałszerze którzy wiedza co i jak.
Pozdrawiam dowodziki.net
Panowie dobra robota tak trzymać!!
Pozdrawiam! ZADOWOLONY KLIENT!
Pozdrawiam dowodziki.net
Panowie dobra robota tak trzymać!!
Pozdrawiam! ZADOWOLONY KLIENT!
-
pinto
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Powiedzcie, zamawialiście plastik z datą wybicia po 11.2021 ten z flagą Unii w rogu? Bo na stronie nie widzę dostępności..
-
majki686
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Witam
Czy kozysta ktos poza granicami kraju, np Holandia (jakie doznania) ?
Czy mieliscie kontrole i jak ona przebiegala ?
Pozdrawiam
Czy kozysta ktos poza granicami kraju, np Holandia (jakie doznania) ?
Czy mieliscie kontrole i jak ona przebiegala ?
Pozdrawiam