opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

Czy jest szansa że niemiecki dowód zaczniecie robić? prawko niemieckie też by mnie interesowało. Chodzi mi o równie dobrą jakośc jak polskie dokumenty
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

Mnie rowniez interesuja dokumenty niemieckie i holenderskie. Dokumenty robicie naprawdę dobre ale dlaczego taki mały wybór? :roll:
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

perfekcyjna robota dzieki
Stefan

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Stefan »

Witam mam pytanie dowody osobiste robią?
User avatar
Scooby
Posts: 25
Joined: Fri Nov 11, 2022 5:26 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Scooby »

Przede wszystkim dowody robią
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

Również bardzo polecam ich produkty ale teraz potrzebuje angielskiego prawa jazdy, czy może ktoś wie kiedy dowodziki zaczną robić albo może polecicie mi kogoś innego?
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

świetna jakość jak zawsze
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

Trafiłam na dowodziki przez baner który jest u góry na forum. Bardzo szybko i sprawnie dostarczyli mi paczkę za pobraniem a jej zawartość była dokładnie taka na jaką się umawialiśmy. Super jakość do której nie mam żadnych zastrzeżeń (wygląda jak oryginalny dokument). Wzięłam dowód i jakość jest taka jak oryginał. Teraz będę zamawiała prawo jazdy kolekcjonerskie to dam znać w komentarzach ale z tego co czytam poprzedników to moja wiadomość będzie czystą formalnością bo na pewno będzie wszystko tak jak powinno i nie zawiodę się na dowodzikach :D To jest ta firma z której warto skorzystać.
Bojka
Posts: 18
Joined: Wed Feb 15, 2023 2:46 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Bojka »

Gość wrote: Sun Mar 26, 2023 12:17 pm Trafiłam na dowodziki przez baner który jest u góry na forum. Bardzo szybko i sprawnie dostarczyli mi paczkę za pobraniem a jej zawartość była dokładnie taka na jaką się umawialiśmy. Super jakość do której nie mam żadnych zastrzeżeń (wygląda jak oryginalny dokument). Wzięłam dowód i jakość jest taka jak oryginał. Teraz będę zamawiała prawo jazdy kolekcjonerskie to dam znać w komentarzach ale z tego co czytam poprzedników to moja wiadomość będzie czystą formalnością bo na pewno będzie wszystko tak jak powinno i nie zawiodę się na dowodzikach :D To jest ta firma z której warto skorzystać.


Nie rozumiem , skoro robią tak dobrze dowody , prawka itd gdzie jest w ciul zabezpieczeń to dlaczego nie oferują dyplomów i innych dokumentów
Teraz żeby znaleźć osobę która wykona dyplom w dobrej jakości jest podejrzanie trudno…
Wydaje mi się że jest to łatwiejsze w wykonaniu choć mogę się mylić
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

Też się nad tym zastanawiam ale z dowodzikami tak jest :D Robią dobrą robotę ale słabo u nich z poszerzaniem swojej oferty... Dowodziki, kiedy weźmiecie się do roboty? :D Jesteście mistrzami w swoim fachu i powinniście to wykorzystać a nie spoczywać na laurach, taka moje subiektywna opinia.....
Post Reply