czy też mogę prosić filmik?
Dyplom ukończenia studiów wyższych
-
Kompostownik
- Posts: 4
- Joined: Sun May 07, 2023 5:54 pm
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Na szczęście nie wyjebka
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.
-
Lejla12345
- Posts: 10
- Joined: Sat Mar 25, 2023 10:59 am
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Mogę prosić o filmik na mejla?
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Witam.Denis,czy mogę prosić o kontakt mailowy/priv ? Pozdrawiam
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Witam.Denis,czy mogę prosić o kontakt mailowy/priv ? Pozdrawiam
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Możesz pokazać jak to wygląda? Jakieś foto urywki?Kompostownik wrote: Sat May 13, 2023 10:20 am Na szczęście nie wyjebka![]()
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.
Jak w temacie - dyplom Ukończenia Politechniki z lat 2000-2008
Poszukuje bo niestety oryginał zaginął
a po tylu latach szukać to ja sobie mogę.
Zapłacę 4000 zł za komplet - mgr.inż
Ludziom, którzy marzy się kasa bez efektu z góry dziękuje za omijanie postu, testuje wszystko co kupuję
zapraszam do kontaktu
Zapłacę 4000 zł za komplet - mgr.inż
Ludziom, którzy marzy się kasa bez efektu z góry dziękuje za omijanie postu, testuje wszystko co kupuję
zapraszam do kontaktu
-
Duplikat
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Przecież możesz wnioskować o duplikat nawet po tylu latach
Wolisz wyjebać 4 k za wyjebke niż iść do dziekanatu po duplikat i zapłacić pare gorszy ? Xd
Ludzie nigdy nie przestaną zaskakiwać
Wolisz wyjebać 4 k za wyjebke niż iść do dziekanatu po duplikat i zapłacić pare gorszy ? Xd
Ludzie nigdy nie przestaną zaskakiwać
-
janusz2548
- Posts: 4
- Joined: Fri Aug 04, 2023 6:47 am
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Potrzebuje dyplomu drugiego stopnia (mgr)
Będę wdzięczny za uczciwy konktakt
Będę wdzięczny za uczciwy konktakt