Dyplom ukończenia studiów wyższych

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
leciax22
Posts: 2
Joined: Fri May 12, 2023 2:29 pm

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by leciax22 »

emekem wrote: Wed May 10, 2023 2:42 pm
denis wrote: Tue May 09, 2023 5:30 pm
emekem wrote: Mon May 08, 2023 3:34 pm

Tak, otrzymałem filmik.
Mogę prosić o filmik na maila?
Oczywiście
czy też mogę prosić filmik?
Kompostownik
Posts: 4
Joined: Sun May 07, 2023 5:54 pm

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Kompostownik »

Na szczęście nie wyjebka ;)
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.
Guest

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Guest »

Mogę poprosić o filmik?
Lejla12345
Posts: 10
Joined: Sat Mar 25, 2023 10:59 am

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Lejla12345 »

Mogę prosić o filmik na mejla?
Koko
Posts: 2
Joined: Wed May 17, 2023 7:09 pm

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Koko »

Witam.Denis,czy mogę prosić o kontakt mailowy/priv ? Pozdrawiam
Koko
Posts: 2
Joined: Wed May 17, 2023 7:09 pm

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Koko »

Witam.Denis,czy mogę prosić o kontakt mailowy/priv ? Pozdrawiam
Daenerys
Posts: 1
Joined: Tue Jun 20, 2023 8:01 pm

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Daenerys »

Kompostownik wrote: Sat May 13, 2023 10:20 am Na szczęście nie wyjebka ;)
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.
Możesz pokazać jak to wygląda? Jakieś foto urywki?
SamperFi
Posts: 1
Joined: Fri Jun 30, 2023 2:16 pm

Jak w temacie - dyplom Ukończenia Politechniki z lat 2000-2008

Post by SamperFi »

Poszukuje bo niestety oryginał zaginął :) a po tylu latach szukać to ja sobie mogę.
Zapłacę 4000 zł za komplet - mgr.inż
Ludziom, którzy marzy się kasa bez efektu z góry dziękuje za omijanie postu, testuje wszystko co kupuję
zapraszam do kontaktu
Duplikat

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by Duplikat »

Przecież możesz wnioskować o duplikat nawet po tylu latach
Wolisz wyjebać 4 k za wyjebke niż iść do dziekanatu po duplikat i zapłacić pare gorszy ? Xd

Ludzie nigdy nie przestaną zaskakiwać
janusz2548
Posts: 4
Joined: Fri Aug 04, 2023 6:47 am

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Post by janusz2548 »

Potrzebuje dyplomu drugiego stopnia (mgr)
Będę wdzięczny za uczciwy konktakt
Post Reply