Page 20 of 30
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Sat Jul 01, 2023 8:48 am
by To tylko ja
Proszę o kontakt
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Tue Jul 04, 2023 11:56 am
by AnnaM
Hej! Ja również się przypominam i jestem w stanie zapłacić już za dypl. mgr.. Czy ktoś mógłby się odezwać na mail? Proszę, naprawdę czekam i naprawdę nie użyję tego w żadnym celu, oprócz pokazania rodzinie..
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Wed Jul 05, 2023 4:04 pm
by Wodzirej_simba
Hej, coś się ruszyło w tym temacie? Jestem zainteresowany dyplomem z suplementem

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Wed Jul 05, 2023 10:05 pm
by Canis27
ANDRM
Wszystko masz dobrze ustawione admin i vipy tylko mogą się z nami kontaktować i to zależy wyłącznie od ich dobrej woli
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Sat Jul 08, 2023 8:11 pm
by bueno
Canis27 wrote: Thu Jun 29, 2023 4:44 am
Bueno to sciema zdolny kolekcjoner nie zostawił żadnego kontaktu do siebie więc jak chcesz zamówić coś u niego
Haloo, proszę nie pisz że ściema, obsługuje na poziomie ,, średnich'' a to co ty chcesz to myśle, żeby wdrożyć w najbliższym czasie...
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Tue Jul 11, 2023 10:19 am
by AnnaM
Czy ktoś chciałby się do mnie odezwać na maila? Albo tutaj? Jakoś pokierować, do kogo spróbować napisać?
Albo jak już ktoś ma doświadczenie w tym wszystkim, to niech mi napisze proszę, że się po prostu muszę przyznać, że nie skończyłam tych studiów

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Tue Jul 11, 2023 10:47 am
by Guest
Jest tyle chętnych ze myśle ze być na tym nie stracił Bueno
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Wed Jul 12, 2023 5:13 pm
by bueno
Gość wrote: Tue Jul 11, 2023 10:47 am
Jest tyle chętnych ze myśle ze być na tym nie stracił Bueno
Dopinam ten temat, jak będe gotowy dam znać na pewno.

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Thu Jul 13, 2023 7:44 pm
by Narek
Bueno potrzebuję swiadectwo liceum, musi wygladac jak oryginal, musze pokazac rodzinie, a brat jest bardzo dociekliwy. Prosze o kontakt
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Posted: Fri Jul 14, 2023 12:22 pm
by Victus
Denis, również prosiłabym o kontakt mailowy ; )