dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Denis
Czy możesz.podać jakiś przybliżony czas Twojego kontaktu?
Czy możesz.podać jakiś przybliżony czas Twojego kontaktu?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Otrzymałem odpowiedź że do miesiąca czasu maksymalnie
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
ok, ogarnę swoją robote i nagram taki filmik z napisemdenis wrote: Mon Mar 06, 2023 10:47 pm Wrzuć proszę filmik z widocznymi produktami oraz kartką z napisem "[email protected] dla forumkolekcjonerskie.com"
Dzięki
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Marcel napisz na @@ czego konkretnie potrzebujesz a ja dam ci znać. Generalnie LO,LP, ZSZ Technikum od ręki a na ,, grubsze '' bedzie trzeba pewnie poczekac ale pisz @@ to dogadamy temat. pozdro
-
marcel
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Odezwe się na pewno jak wrzucisz ten filmik pozdro!
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Cześć denis, odezwij się proszę też do mnie. dzięki
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Luźne pytanie
Widziałem gdzieś w necie burzliwą dyskusję na temat
Umieszczenia danych w oke. Jest to możliwe? Czy to mit?
Widziałem gdzieś w necie burzliwą dyskusję na temat
Umieszczenia danych w oke. Jest to możliwe? Czy to mit?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Denis, czy filmik mogę ci wysłać na @@ ty zobaczysz sobie i zaakceptujesz? 
Last edited by bueno on Wed May 03, 2023 11:13 am, edited 1 time in total.
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
W takim razie jeszcze ja dołączam do kolejki oczekujących 