Czekam na informację
jak się dostać do działu Strefa VIP
jak się dostać do działu Strefa VIP
Chcialbym sie dowiedzieć jak się dostać do tego działu, bo zakładam że tam sporo ciekawych rzeczy jest
Będzie nabór jakiś ? Mam też sporo prywatnych swoich patentów kolekcjonerskich którymi mógłbym się podzielić $$$
Czekam na informację
Czekam na informację
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
też się chętnie dowiem 
-
Guest
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
ja też bym się chętnie aż zarejestrował żeby tylko mieć możliwość tam zajrzeć ;d Może ktoś napisze jakie kryteria trzeba spełniac? Kolekcjonuje dokumenty od wielu lat, zeby na tym zjadłem :d
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
też bym chętnie zajrzała
kiedy nabory robicie? 
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
napiszcie co trzeba zrobic aby zostac vipem i biore sie do roboty

Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
napiszcie co trzeba zrobic aby zostac vipem i biore sie do roboty

-
marcel
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
Wyczuwam tam dobry materiał w środku. Jak się dostać?
-
SpejsonGRU
- Posts: 4
- Joined: Sun Jan 08, 2023 12:21 am
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
Elo Mordy, ja też się przyłączam do zapytania jak się dostać do działu VIP? Ile to kosztuje i jak można zapłacić? Elo i z fartem mordeczki 
-
zdolny_kolekcjoner
- Posts: 53
- Joined: Fri Nov 18, 2022 6:08 pm
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
Siema, nas jest doslownie kilku. Mamy też grupę na telegramie, tam jest nas nieco więcej niż na forum. Przyjmujemy osoby które mają coś do zaoferowania i znają się na rzeczy
Za pieniądze dostępu nie dajemy. Pieniądze zarabiamy w inny sposób 
Re: jak się dostać do działu Strefa VIP
Na grupie przyznam szczerze że są bardzo ciekawe rzeczy shareowane ale moglibyście mi kopsnąć VIP'a tutaj 