poszukuję prawa jazdy którym będę mógł się poruszać po Polsce bez żadnych problemów. Chodzi o to żeby było legitne. Jeśli macie jakieś inne propozycję możecie podrzucać jak to zrobić. Płacę dobrą stawkę za pomoc.
prawo jazdy płacę jak za złoto
prawo jazdy płacę jak za złoto
Witam,
poszukuję prawa jazdy którym będę mógł się poruszać po Polsce bez żadnych problemów. Chodzi o to żeby było legitne. Jeśli macie jakieś inne propozycję możecie podrzucać jak to zrobić. Płacę dobrą stawkę za pomoc.
poszukuję prawa jazdy którym będę mógł się poruszać po Polsce bez żadnych problemów. Chodzi o to żeby było legitne. Jeśli macie jakieś inne propozycję możecie podrzucać jak to zrobić. Płacę dobrą stawkę za pomoc.
Re: prawo jazdy płacę jak za złoto
Ktoś coś w temacie bo też jestem zainteresowany dokumentem który będzie widoczny w systemie
Może da się zrobić jakieś na przykład przez Ukrainę czy inny kraj tam lokalizując kolekcjonerski plastik?
Może da się zrobić jakieś na przykład przez Ukrainę czy inny kraj tam lokalizując kolekcjonerski plastik?