Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Qkrehdwn
Posts: 1
Joined: Thu May 02, 2024 4:17 am

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Qkrehdwn »

Cześć,
@Benjaminfranklin, czy mogę poprosić o kontakt w prywatnej wiadomości? Lub jak odpiszesz mi w jakiej formie możemy się skontaktować to podam do Ciebie mojego maila :) tylko proszę daj znać!
Mowmikate
Posts: 1
Joined: Tue May 07, 2024 6:57 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Mowmikate »

Banjaminfranklin proszę o kontakt potrzebuję dyplomu ukończenia studiów 1 stopnia
rokrokrok
Posts: 1
Joined: Tue May 07, 2024 7:57 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by rokrokrok »

Napisałam maila proszę o odpowiedz
bobinz
Posts: 1
Joined: Wed May 08, 2024 4:42 am

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by bobinz »

Cześć, również proszę o kontakt, potrzebuję dyplomu I stopnia
Johndoe
Posts: 2
Joined: Wed May 08, 2024 9:24 am

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Johndoe »

Czy Pan Benjamin jest aktywny ;)?
Mominka
Posts: 4
Joined: Wed May 08, 2024 3:13 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Mominka »

Benjamin jak mogę się z tobą skontaktować ?
Lucek
Posts: 4
Joined: Wed May 08, 2024 8:25 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Lucek »

Hej Benjamin , odezwij się w sprawie „tematu” .
Vantom
Posts: 4
Joined: Fri Apr 05, 2024 8:10 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Vantom »

Część ,

czy mógłby napisać do mnie ktoś od świadectwa ukończenia LO i dokumentów 1 stopnia studiów?
Aster
Posts: 1
Joined: Fri May 10, 2024 9:04 am

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by Aster »

@Benjaminfranklin

Ja także potrzebuję dyplom ukończenia studiów wyższych, (aktualnie jedna osoba, ale może będzie chetna jeszcze druga osoba).

Proszę o informację jak można się skontaktować.

Trafiłam tutaj bo na szczęście zaczęłam szukać informacji o kolekcjonerskich dokumentach 🙈
Last edited by Aster on Fri May 10, 2024 10:37 am, edited 2 times in total.
wiktoriaa1106
Posts: 6
Joined: Thu Mar 07, 2024 5:44 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post by wiktoriaa1106 »

Benjaminfranklin ogłaszasz się a w ogóle nie ma z Tobą kontaktu, nikomu nie odpisujesz. Czy tak działa to Forum? Może potrzebna jest akcja administratora, bo nie rozumiem jak można się ogłaszać i olewać ludzi.
Post Reply