dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Błąd na stronie, juz im zglosilem i mają go poprawić.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Prośba o sprawdzenie maili.(formularz kontakt z nami)
-
ememe
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Polecam kazdemu. Najlepsze dokumenty kolekcjonerskie. Nie raz wrócę jeszcze do WAS!
-
zadowolona klientka
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Nie znam się na cenach dokumentów kolekcjonerskich. Wydaje mi się że tanio nie jest na dokumencikach ale za to naprawdę solidnie i profesjonalnie. Warte swojej ceny. Na pewno jeszcze zamówię.
-
Guest
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Dokonałam zamówienia na dokumenciki.net iiii...... 
Jestem mocno pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego dobrego serwisu. Podejście do klienta super i najlepsze dokumenty kolekcjonerskie jakie można kupić na internecie. Dziekuje Panowie za pomoc.
Pamiętajcie o nowych wzorach które obiecaliście
Edyta
Jestem mocno pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego dobrego serwisu. Podejście do klienta super i najlepsze dokumenty kolekcjonerskie jakie można kupić na internecie. Dziekuje Panowie za pomoc.
Pamiętajcie o nowych wzorach które obiecaliście
-
rat
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Czy ktos na dowodzie od nich moze przeszedl odprawe na lotbisku i lecial samolotem na terenie EU ?
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Podpinam się pod pytanie czy nie ma problemu z dowodem podczas odprawy na lotnisku?
-
Guest
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Panowie powyżej jakbyście używali wyszukiwarki na forum to byście wiedzieli że nie ma problemów aby latać samolotami na tych dokumentach.
Ja mam abonament wykupiony w ryanair
Ja mam abonament wykupiony w ryanair
-
wojtek
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
sceptycznie bylem nastawiony jak na wszystko co kupuje w internecie ale musze przyznac ze jest sztos!!!!!!!!!!!