dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
User avatar
denis
Posts: 210
Joined: Fri Nov 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by denis »

Błąd na stronie, juz im zglosilem i mają go poprawić.
bigcards
Posts: 1
Joined: Mon May 06, 2024 12:35 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by bigcards »

Prośba o sprawdzenie maili.(formularz kontakt z nami)
ememe

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by ememe »

Polecam kazdemu. Najlepsze dokumenty kolekcjonerskie. Nie raz wrócę jeszcze do WAS!
zadowolona klientka

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by zadowolona klientka »

Nie znam się na cenach dokumentów kolekcjonerskich. Wydaje mi się że tanio nie jest na dokumencikach ale za to naprawdę solidnie i profesjonalnie. Warte swojej ceny. Na pewno jeszcze zamówię.
Guest

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by Guest »

revoluty siadają aż miło.
Guest

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by Guest »

Dokonałam zamówienia na dokumenciki.net iiii...... :)
Jestem mocno pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego dobrego serwisu. Podejście do klienta super i najlepsze dokumenty kolekcjonerskie jakie można kupić na internecie. Dziekuje Panowie za pomoc.
Pamiętajcie o nowych wzorach które obiecaliście :) Edyta
rat

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by rat »

Czy ktos na dowodzie od nich moze przeszedl odprawe na lotbisku i lecial samolotem na terenie EU ?
Defendu
Posts: 6
Joined: Sat Feb 10, 2024 10:49 am

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by Defendu »

Podpinam się pod pytanie czy nie ma problemu z dowodem podczas odprawy na lotnisku?
Guest

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by Guest »

Panowie powyżej jakbyście używali wyszukiwarki na forum to byście wiedzieli że nie ma problemów aby latać samolotami na tych dokumentach.
Ja mam abonament wykupiony w ryanair :D
wojtek

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post by wojtek »

sceptycznie bylem nastawiony jak na wszystko co kupuje w internecie ale musze przyznac ze jest sztos!!!!!!!!!!!
Post Reply