NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Post Reply
Wookiee
Posts: 2
Joined: Wed Feb 28, 2024 10:57 am

NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Post by Wookiee »

halo forumowicze, odnoszę wrażenie że na tym forum żadnych informacji nie uzyskam, z tego co widzę to tematów odnośnie dyplomu ukończenia szkoły Wyższej jest mnóstwo, ale odpowiedzi żadnych. Benjaminfranklin, chłop ucichł na dobre odrzwalem sie na maila do niego dostalem odpowiedz ze on teraz nie ma czasu i tyle z jego strony, co z jego weryfikacja ?!?! ADMINISTRATORZY ZROBCIE TU JAKIŚ PORZĄDEK, BO TYLKO PRZYBYWA ZAPYTAŃ O DYPLOMY. A konkretnych odpowiedzi nie ma
benjaminfranklin
Posts: 7
Joined: Sun Nov 26, 2023 12:46 pm

Re: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Post by benjaminfranklin »

jeżeli jesteś tym o kim myślę, to się nie odezwałem się i napisałem że aktualnie jestem zajęty a ty zacząłeś być upierdliwy i chamski w swojej odpowiedzi, przykro mi ale z takimi osobami nie robię biznesu :D
liqid
Posts: 1
Joined: Tue Apr 16, 2024 9:01 pm

Re: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Post by liqid »

Poproszę o kontakt . Potrzebny dyplom II stopnia pilne . Pozdrawiam
AK1984
Posts: 1
Joined: Fri Jun 28, 2024 8:09 pm

Re: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Post by AK1984 »

Proszę o kontakt. Potrzebuje dyplomu I stopnia
Post Reply