dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Husaria

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Husaria »

Witam chciałbym zamówić dowód tylko potrzebuje od was linku do poprawnej strony z góry dziękuję
Trofeum
Posts: 7
Joined: Thu Apr 13, 2023 2:56 am

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Trofeum »

Jak sprawdzałeś zabezpieczenia itp ? Chodzi mi czy naprawdę jest 1:1 do oryginału?
Trofeum
Posts: 7
Joined: Thu Apr 13, 2023 2:56 am

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Trofeum »

Jak sprawdzałeś zabezpieczenia itp ? Chodzi mi czy naprawdę jest 1:1 do oryginału? Na co zwracałeś szczególną uwagę?
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Znam się na dokumentach. Pracowałem w instytucji gdzie weryfikuje się dokumenty klientów na co dzień i tak świetnie zrobionych dokumentów jak u dokumencików to nie znalazłem nigdzie. Spełniają wszystkie normy. Na próżno doszukiwać się różnic. Polecam
User avatar
denis
Posts: 210
Joined: Fri Nov 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by denis »

Husaria wrote: Fri Jan 12, 2024 7:01 pm Witam chciałbym zamówić dowód tylko potrzebuje od was linku do poprawnej strony z góry dziękuję
@Husaria jak sama nazwa tematu wskazuje poprawny link to https://dokumenciki.net/
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Wygladaja jak prawdziwe, polecam!
Lena

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Lena »

Czy ktoś z was (oczywiście przypadkiem) załatwiał coś na podstawie tych dokumentów za granicą? Chodzi mi głównie o chorwację ale pytam też ogólnie.
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Skoro wygladaja jak prawdziwe i wszystkie sumy kontriolne ktore skanuje sie czytnikem dzialaja jak trzeba to dlaczego by nie zalatwiac wszystkiego czego dusza zapragnie? Nawet w Polsce zalatwisz a tymbardziej za granicą. Pozdro
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Do jakosci sie nie mogę przyczepić bo jest tak jak deklarują. 1do1, ale czas oczekiwania przy wysylce zagranicznej mogli by usprawnic. Przy ekspresie czekalem 4dni.. Ogólnie gdyby nie czas oczekiwania ktory mial trwac 2dni to czekalem 4 i musialem swoje sprawy pozmieniac zeby paczke odebrac. Wrócę jeszcze po dwa dokumenty ale popracowac polecam nad czasem dostawy
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Gość wrote: Sat Mar 09, 2024 4:21 pm Do jakosci sie nie mogę przyczepić bo jest tak jak deklarują. 1do1, ale czas oczekiwania przy wysylce zagranicznej mogli by usprawnic. Przy ekspresie czekalem 4dni.. Ogólnie gdyby nie czas oczekiwania ktory mial trwac 2dni to czekalem 4 i musialem swoje sprawy pozmieniac zeby paczke odebrac. Wrócę jeszcze po dwa dokumenty ale popracowac polecam nad czasem dostawy
a u mnie nie było problemow nigdy z ekspresami. W Polsce dwa dni i jest na miejscu paka. Moze trafiles na weekend? W weekendy nie realizują ekspresów. Dzialaja one od poniedzialku do piatku i nalezy pamietac że w weekend kurierzy nie dostarczają paczek ;) Co do jakości bo nigdy nie mialem okazji ocenić ich na forum to powiem krótko że robią najlepsze dokumenty kolekcjonerskie ze wszystkich. Polecam.
Post Reply