dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
-
Dario
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
ZSZ mechanik chetny
-
benjaminfranklin
- Posts: 7
- Joined: Sun Nov 26, 2023 12:46 pm
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Witam,
Wykonuję świadwctwa ukończenia LO, Technikum, Szkół Branżowych oraz LO dla dorosłych. W kwestii dyplomów, to zależy od uczelni w związku z tym prosiłbym o kontakt. Oczywiście wysyłka za pobraniem, bez zaliczek.
Zapraszam do kontaktu: ********************
ZAPRASZAM TUTAJ: viewtopic.php?t=315
Wykonuję świadwctwa ukończenia LO, Technikum, Szkół Branżowych oraz LO dla dorosłych. W kwestii dyplomów, to zależy od uczelni w związku z tym prosiłbym o kontakt. Oczywiście wysyłka za pobraniem, bez zaliczek.
Zapraszam do kontaktu: ********************
ZAPRASZAM TUTAJ: viewtopic.php?t=315
Last edited by benjaminfranklin on Tue Nov 28, 2023 1:03 pm, edited 2 times in total.
-
Jadzia
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Hej, jestem zainteresowana dyplomem licencjata. Bardzo proszę o kontakt.
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Hej!
Naprawdę od tylu miesięcy nikt nic nie znalazł? Co zrobiły te osoby, które szukały już od dłuższego czasu? Jest ktoś w stanie się podzielić jakimikolwiek informacjami?
Naprawdę od tylu miesięcy nikt nic nie znalazł? Co zrobiły te osoby, które szukały już od dłuższego czasu? Jest ktoś w stanie się podzielić jakimikolwiek informacjami?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Denis Podasz namiary, coś się ruszyło z dyplomami?
-
Damleo
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Co sądzicie o stronie drukreplik.com scam czy nie ?
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Cześć szukam sprawdzonej osoby która wykona świadectwo szkole
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
jak możemy się skontaktować ?benjaminfranklin wrote: Tue Nov 28, 2023 12:56 pm Witam,
Wykonuję świadwctwa ukończenia LO, Technikum, Szkół Branżowych oraz LO dla dorosłych. W kwestii dyplomów, to zależy od uczelni w związku z tym prosiłbym o kontakt. Oczywiście wysyłka za pobraniem, bez zaliczek.
Zapraszam do kontaktu: ********************
ZAPRASZAM TUTAJ: viewtopic.php?t=315