dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Post Reply
wafel

dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post by wafel »

Niestety nie czytałem wcześniej opini i zostałem oszukany przez stronę dokumenty-kolekcjonerskie.com
Są to oszuści ktorzy nie robią dokumentów kolekcjonerskich a jedynie co to wyłudzają pieniądze.
Uważajcie ludzie bo dokumenty-kolekcjonerskie.com to największy scam jaki jest.

Ktoś jeszcze został oszukamy? Czekam na info. Czy kasa którą wysłałem jest jeszcze do odzyskania czy przepadla na zawsze? Ktoś wie kto stoi za tymi oszustwami?
Guest

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post by Guest »

Chłopie przecież cały temat o nich jest. Poczytaj sobie viewtopic.php?t=26
Oszukanych jest wiele osób. Nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni. Współczuje Ci bo to nie małe pieniądze ludzie tracą. Nawet kilka tysięcy. Szkoda bo nikt nie czyta opinii, nikt nie googluje. Ja jak kupuje coś na necie to najpierw czytam opinie i dopiero dokonuje zakupu. Przykładowo po wpisaniu w wyszukiwarkę "dokumenty-kolekcjonerskie.com opinie" to wyskakuje od razu ten temat do którego wkleiłem Ci link wyżej.
Guest

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post by Guest »

Potwierdzam. dokumenty-kolekcjonerskie.com mnie również oszukali i trzeba gnojów zglosic gdzies
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post by Gość »

Nie czytalam opini, nieszukalam informacji to teraz mam, przerobili mnie wczoraj.Mam żal tylko do siebie,zgłosiłam na Policję, żeby chociaż nienabrani na moje konto pożyczek
Kque

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post by Kque »

Mnie tez tak oszukali ale ja oddalam sprawe na policje, nie dokonalam przestepstwa jesli nie posluzylam sie tym dokumentem ani nie mialam go w rece dlatego bez obaw oddalam sorawe na policje ale jeszcze czrkam na rozwiazanie
Kque

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post by Kque »

Mnie tez tak oszukali ale ja oddalam sprawe na policje, nie dokonalam przestepstwa jesli nie posluzylam sie tym dokumentem ani nie mialam go w rece dlatego bez obaw oddalam sorawe na policje ale jeszcze czrkam na rozwiazanie
Post Reply