Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by Megafon » Sat Feb 04, 2023 10:27 pm

myślę że tu raczej utrzymanie serwera nie jest drogie a te informacje w dziale vip mogą być drogocenne :D

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by grekuu90 » Wed Feb 01, 2023 10:26 pm

możecie zrobić przecież vipa za $ które pójdą na utrzymanie serwera

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by denis » Wed Feb 01, 2023 8:04 pm

Nie konsultowałem tego jeszcze z adminem i resztą ekipy, ale wydaje mi się, że to kwestia udzielania się na forum oraz dzielenia się przydatnymi rzeczami i skillem. Może wkrótce zrobimy nabory ;)

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by Canis27 » Wed Feb 01, 2023 7:59 pm

Dacie odpowiedź jak dostać się do VIP?

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by Canis27 » Thu Jan 19, 2023 6:31 pm

Cześć
A co trzeba zrobić by stać się vip 8-)

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by denis » Thu Oct 20, 2022 2:35 am

trzeba zostawić tak jak jest, posty i tak nie są dodawane automatycznie tylko musimy je ręcznie akceptować, nie ma ich dużo, spamerów nie ma, jest ok

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by dzwoni_wisnia » Thu Oct 20, 2022 12:55 am

Są ludzie którzy jednorazowo chcą wyrazić opinie i napisać recenzję więc nie widzę powodów aby specjalnie musieli się rejestrować tylko w tym celu. Ktoś kto chce brać udział w dyskusjach na forum na pewno założy konto :roll:

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by zdolny_kolekcjoner » Wed Oct 19, 2022 7:55 pm

Ja myślę że można zostawić ich. Udział w dyskusji i wyrażenie swoich opini przez gości do poki nie robią syfu jak najbardziej uważam za słuszny.

Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

by admin » Wed Oct 19, 2022 6:31 pm

Aktualnie niezarejestrowani użytkownicy tzn. goście mogą pisać posty, udzielać się na forum. Zastanawiam się czy zostawić tak jak jest czy wymusić na nich to aby się zarejestrowali. Jak uważacie?

Top