NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

Re: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

by AK1984 » Fri Jun 28, 2024 8:17 pm

Proszę o kontakt. Potrzebuje dyplomu I stopnia

Re: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

by liqid » Tue Apr 16, 2024 9:04 pm

Poproszę o kontakt . Potrzebny dyplom II stopnia pilne . Pozdrawiam

Re: NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

by benjaminfranklin » Sat Mar 23, 2024 2:14 pm

jeżeli jesteś tym o kim myślę, to się nie odezwałem się i napisałem że aktualnie jestem zajęty a ty zacząłeś być upierdliwy i chamski w swojej odpowiedzi, przykro mi ale z takimi osobami nie robię biznesu :D

NIC TU SIĘ NIE DZIEJE!

by Wookiee » Mon Mar 11, 2024 6:01 pm

halo forumowicze, odnoszę wrażenie że na tym forum żadnych informacji nie uzyskam, z tego co widzę to tematów odnośnie dyplomu ukończenia szkoły Wyższej jest mnóstwo, ale odpowiedzi żadnych. Benjaminfranklin, chłop ucichł na dobre odrzwalem sie na maila do niego dostalem odpowiedz ze on teraz nie ma czasu i tyle z jego strony, co z jego weryfikacja ?!?! ADMINISTRATORZY ZROBCIE TU JAKIŚ PORZĄDEK, BO TYLKO PRZYBYWA ZAPYTAŃ O DYPLOMY. A konkretnych odpowiedzi nie ma

Top