Page 1 of 1

Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Wed Oct 19, 2022 6:31 pm
by admin
Aktualnie niezarejestrowani użytkownicy tzn. goście mogą pisać posty, udzielać się na forum. Zastanawiam się czy zostawić tak jak jest czy wymusić na nich to aby się zarejestrowali. Jak uważacie?

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Wed Oct 19, 2022 7:55 pm
by zdolny_kolekcjoner
Ja myślę że można zostawić ich. Udział w dyskusji i wyrażenie swoich opini przez gości do poki nie robią syfu jak najbardziej uważam za słuszny.

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Thu Oct 20, 2022 12:55 am
by dzwoni_wisnia
Są ludzie którzy jednorazowo chcą wyrazić opinie i napisać recenzję więc nie widzę powodów aby specjalnie musieli się rejestrować tylko w tym celu. Ktoś kto chce brać udział w dyskusjach na forum na pewno założy konto :roll:

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Thu Oct 20, 2022 2:35 am
by denis
trzeba zostawić tak jak jest, posty i tak nie są dodawane automatycznie tylko musimy je ręcznie akceptować, nie ma ich dużo, spamerów nie ma, jest ok

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Thu Jan 19, 2023 6:31 pm
by Canis27
Cześć
A co trzeba zrobić by stać się vip 8-)

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Wed Feb 01, 2023 7:59 pm
by Canis27
Dacie odpowiedź jak dostać się do VIP?

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Wed Feb 01, 2023 8:04 pm
by denis
Nie konsultowałem tego jeszcze z adminem i resztą ekipy, ale wydaje mi się, że to kwestia udzielania się na forum oraz dzielenia się przydatnymi rzeczami i skillem. Może wkrótce zrobimy nabory ;)

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Wed Feb 01, 2023 10:26 pm
by grekuu90
możecie zrobić przecież vipa za $ które pójdą na utrzymanie serwera

Re: Uprawnienia niezarejestrowanych użytkowników (gości)

Posted: Sat Feb 04, 2023 10:27 pm
by Megafon
myślę że tu raczej utrzymanie serwera nie jest drogie a te informacje w dziale vip mogą być drogocenne :D