prawo jazdy z wpisem do rejestru

Rozmawiamy o różnych tematach. Niekoniecznie związanych z kolekcjonowaniem dokumentów :)
Gość

prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: Gość »

Dokumenty kolekcjonerskie ze strony https://dokumenciki.net/ są naprawde dobrej jakości. Bardzo ciężko odróżnić je od oryginalnych, ale teraz mam jednak inną potrzebę i pytanie, czy ktoś tutaj na forum ma układ jakiś aby załatwić prawo jazdy z wpisem do rejestru? Bardzo mi zależy i zapłacę każdą rozsądną kwotę aby to załatwić.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
aneta

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: aneta »

również poszukuje i będę bardzo wdzięczna za jakiś konkretny kontakt. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
Gość

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: Gość »

Ludzie te wszystkie ogłoszenia na internecie, że niby załatwią wam prawko z wpisem do rejestru to jest kit i wyjebka. Nikt nie będzie korzystał z takich układów i robił biznesów z randomami z internetu bo szybko by służby ujebali ten proceder. Wy naprawdę wierzycie, że takie coś się da przez neta załatwić? Lepiej sobie zamówcie kolekcjonerskie zagraniczne prawo jazdy i tyle np. ukraińskie.
mirella

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: mirella »

Jest tu ktoś kto załatwi? Zapłacę ile potrzeba
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:26 pm

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: Scooby »

Nie ma nikogo kto załatwi na internecie. Taki układ to układ zamknięty. Poszukaj wśród znajomych.
EGON

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: EGON »

Wszystkie oferty prawo jazdy z wpisem do systemu / rejestru to scam. Polecam ukraińskie prawko :D

Najlepiej zamówić z https://dokumenciki.net/
waldemar
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 14, 2022 10:43 pm

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: waldemar »

Dokladnie nie dajcie sie nabrac. Nikt na necie takich ofert jak jest uczciwy nie zamieszcza bo szybko by sobie problemów narobił a tak to tylko jeleni na kasę łapią. :roll: :D
d386
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:47 pm

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: d386 »

Mam taką możliwość i mógłbym odpłatnie pomóc, ale nie wyobrażam sobie jak zachować bezpieczeństwo w takim dealu. Kwestia finansowa to nie problem bo można skorzystać z escrow np. na cebulce i każdy jest bezpieczny i zabezpieczony na wypadek wałka, ale skąd mam wiedzieć kto z usługi korzysta? Ktoś kto idzie z mojego polecenia do wordu powinien być obdarzony moim zaufaniem a jak ja mam zaufać komuś z internetu? Wymagają ode mnie układowicze aby tylko ludzi pewnych przyprowadzac.

Problemem jest policja, ktoróra może wpłacic do escrow i zatrzymać układ oraz ci co dużo gadają nie potrzebnie....

Jakiś pomysł na rozwiązanie?
gawron
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 29, 2022 12:53 pm

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: gawron »

jak bys mial takie mozliwosci to sam bym chcial zostac klientem i mialbym duzo chetnych wiec jak wymyslisz metode jakas jak to wykonac nalezycie to daj znac :mrgreen:
dama_pik
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 21, 2022 9:59 pm

Re: prawo jazdy z wpisem do rejestru

Post autor: dama_pik »

Również jestem zainteresowana. Z escrow korzystać umiem i tajemnicy dochować też :mrgreen:
ODPOWIEDZ