dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Bojka
Posty: 18
Rejestracja: śr lut 15, 2023 2:46 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Bojka »

Gość pisze: ndz mar 26, 2023 3:34 pm Uważajcie na te kurwy oszustki z http://dokumenty-kolekcjonerskie.com/ bo to dziwki które wyłudzają pieniądzę i nie robią niczego oprócz wałka. Niby oferują dyplomy których oczywiście nie robią! CAŁA TA STRONA dokumenty-kolekcjonerskie.com to wałek!!!! Nie dajcie się nabrać.

Zobaczcie temat viewtopic.php?p=942

Długo nie trzeba szukać aby dowiedzieć się, że to wałek :roll:

Nie rozumiem jak ludzie mogą dalej od nich zamawiać skoro wszędzie o nich już piszą , na tym forum to już wgl jest głośno , nawet gdzieś ktoś wstawił dane autora tych stron ;)
A na pewno zamawiają inaczej by te strony poznikały szybciutko
Canis27
Posty: 66
Rejestracja: czw sty 19, 2023 6:25 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Canis27 »

Nie wiem czy tu był poruszany wątek Pana bueno . Opiszę jak to wyglądało do tej pory z mojej perspektywy zgłosiłem sie z konkretnym dokumentem potrzebowałem jego kopię zaznaczylem że zerzy mi na czasie. Pan bueno odpisał że musi to skonsultować z grafikiem. Konsultacja trwała ponad tydzień. Rozumiem chłop jestvpewnie zawalony robotą . Po tygodniu dostałem odpowiedź że na szybko tego się nie da zrobić bo jest to skomplikowane. Zapytałem na kiedy się da i poprawiłem od razu odpowiedź ile muszę dopłacić żeby Panowie się tym zajęli w pierwszej kolejności. Pan odpisał że to kie chodzi o kasę tylko o to że ma to być zrobione super dokładnie. Więc zapytałem czy na 25 kwietnia dadzą radę wykonać robotę. Mija 3 dzień i nie mam nadal od Pana bueno odpowiedzi. Liczę że Pan bueno jednak mi odpisze i się zdeklaruje w międzyczasie Denis jak Twój kontakt. Kończy się miesiąc kolejny :) coś wiadomo?
Gość

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Gość »

Gość coś ewidentnie kręci , nadal nie ma konkretnego wykonawcy… ile mu przelałeś siana ?

Denis miał być Max miesiąc a już leci drugi
Co się dzieje , coś wiadomo ?
Gość

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Gość »

Bueno chyba zalatany jest:D
Ja tez znam kontakt Denisa i wiem że warto będzie poczekać bo jakościowo biją na głowę robiąc inne rzeczy ale... Jak długo jeszcze Panowie? :D
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: denis »

Gość pisze: czw mar 30, 2023 12:31 pm Gość coś ewidentnie kręci , nadal nie ma konkretnego wykonawcy… ile mu przelałeś siana ?

Denis miał być Max miesiąc a już leci drugi
Co się dzieje , coś wiadomo ?
Odpowiadając na Twoje pytanie. Niestety nie wiem ile to potrwa i nie pytajcie mnie, bo nie ja za to odpowiadam. Będzie jakiś producent chciał wrzucić ofertę na forum to ją wrzuci. Widocznie są jakieś powody dla których się to wydłuża. Ciągłe dopytywanie a tymbardziej mnie niczego nie zmieni.

Dołączam się do pytania. @Canis27 czy przekazywałeś Buenowi jakieś środki?
Canis27
Posty: 66
Rejestracja: czw sty 19, 2023 6:25 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Canis27 »

Nie. Nic mu nie zapłaciłem. Nie bo nawet takiej rozmowy. Ustalaliśmy czy moja prośba jest wykonalna.
Nadal nie odpisał czy podejmie się wykonania do 25.04
pcoll
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 18, 2023 9:32 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: pcoll »

Mam pytanie o dostępność dyplom z tłoczona pieczęcią urzędowa. Jeśli jest tylko nadruk pieczęci na zdjęciu to każdy kto się trochę na dokumentach zna stwierdzi że to lewy kwit.
Canis27
Posty: 66
Rejestracja: czw sty 19, 2023 6:25 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Canis27 »

Pan bueno się odezwał na pytanie czy na 25.04 da radę wykonać pracę dostałem odpowiedź "A jest Pan pewny że pracodawca nie sprawdzi tego? trzeba wszystkie zabezpieczenia miec ?"
Ja rezygnuję z usług tego Pana.
AnnaM
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 31, 2023 12:16 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: AnnaM »

Hej! Przeglądnęłam forum, oczywiście za późno, bo zapłaciłam oszustowi.. czy jest ktoś już od dyplomów studiów? Potrzebuję pokazać tylko rodzinie, żeby dali mi już święty spokój, nie będę go do niczego używała.. ktoś coś?
Lejla12345
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 25, 2023 10:59 am

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Lejla12345 »

Podbijam pytanie czy ktoś zna taka osobe? Potrzebuje do czerwca coś zorganizować
ODPOWIEDZ