dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Dominik

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Dominik »

Czy jest już może jakaś oferta wykonania dyplomu ukończenia studiów w jakiejś sensownej jakości, tak żeby chociaż pieczątka była rzeczywista a nie drukowana na drukarce? Potrzebuje tylko do pokazania rodzinie.
AnnaM
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 31, 2023 12:16 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: AnnaM »

Słuchajcie, jestem pod ścianą, czy ktoś mnie może poratować z tym dyplomem nieszczęsnym?
Talka
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 24, 2023 4:16 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Talka »

Witaj Denis,
widzę po komentarzach, że każdy liczy na Ciebie 😉 także przypinam się do tej grupy.

Proszę abyś mi również dał znać na @ (temat dot. matury) 😌
falconsword
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 10:47 am

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: falconsword »

Cześć, jest już ktoś godny polecenia w sprawie dyplomów z uczelni wyższych?

Ma ktoś jakieś doświadczenie z [email protected] ? (uwaga, proszę być ostrożnym, możliwy oszust)

z góry dzięki za odpowiedź.
Bartek12
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 26, 2023 7:08 am

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Bartek12 »

Witam,

Denis są może jakieś informację na temat osoby wykonującej dyplomu studiów ?
Wyławiacz prawdy

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Wyławiacz prawdy »

Nikt nie zrobi dyplomów , na tym forum obiecują już od stycznia ze ktoś za pare dni się się pojawi który wykona dyplomy studiów wyższych
Robią to po to aby forum było aktywne


Nie wierzcie w to i nie nabijajcie tym oszustom sztucznie aktywności


Pzdr
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: denis »

Wyławiacz prawdy pisze: pt kwie 28, 2023 8:33 pm Nikt nie zrobi dyplomów , na tym forum obiecują już od stycznia ze ktoś za pare dni się się pojawi który wykona dyplomy studiów wyższych
Robią to po to aby forum było aktywne


Nie wierzcie w to i nie nabijajcie tym oszustom sztucznie aktywności


Pzdr
Dokładnie tak jak napisałeś. Zarabiamy grubą kasę jak napiszesz posta u nas na forum i dlatego ciągle obiecujemy dyplomy żebyś wrócił i znowu napisał posta i dzieki temu mamy 1000zł od jednej twojej wiadomosci. :lol: Kokosów się już dorobiliśmy dzięki twoim postom... Dziękujemy za twoją aktywność. Nie wiem co byśmy bez ciebie zrobili....

A tak na poważnie od dłuższego czasu nie poruszam tematu dyplomów bo widze, że są opóźnienia. Nigdy niczego nie obiecywałem nikomu tutaj na forum. Mogłem przekazać informacje jakie otrzymałem od producenta. Rozumiem Twoją desperację ale przestań pisać bzdury i mnie oczerniać ;) Skoro nie ma dyplomów to znaczy że nie opłaca się komuś ich robić.

Od tej pory z nikim nie rozmawiam na temat produktów których nie ma itd. Nie życzę sobie wiadomości z tym związanych i pytań kiedy będą i nie będę na takie pytania odpowiadał ponieważ nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę producentem :roll:

Na ten moment wszystkie oferty to oszustwo i wyłudzanie kasy.
Gość

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Gość »

Chociaż jedno dało się ustalić, że trudno jest na tą chwilę z tego typu usługą. Przynajmniej jak ktoś tutaj wejdzie i przeczyta posty, to nie da się naciągnąć kolejnym oszustom chyba, że pojawi się ktoś sprawdzony, a raczej to potrwa bo od pojawienia się i przedstawienia swoich prac po przez "weryfikację" tej osoby potrzeba czasu...
gonzooo

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: gonzooo »

Widzę, że jest spore zainteresowanie dyplomami. Postaram się załatwić dla Was dobre dojście i wypełnić lukę w tym temacie. Na ten moment w ofercie mam kolekcjonerskie zaświadczenie o niekaralności ze wszystkimi pieczątkami i rachunkiem. Dokladnie tak jak wygląda oryginalne.
Denis po weekendzie majowym postaram się wrzucic zdjęcie i się zweryfikować.
Gość

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Post autor: Gość »

Wyławiacz prawdy pisze: pt kwie 28, 2023 8:33 pm Nikt nie zrobi dyplomów , na tym forum obiecują już od stycznia ze ktoś za pare dni się się pojawi który wykona dyplomy studiów wyższych
Robią to po to aby forum było aktywne


Nie wierzcie w to i nie nabijajcie tym oszustom sztucznie aktywności


Pzdr
To żeś doyebał teraz. Trzeba było się uczyć kurvva nieuku yebany bez szkoły a nie szanowną administracje obrażać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Co im niby da aktywność twoja? Kurvva dawno się tak nie uśmiałem czytając posty na forum :lol: Nie dziwne że szukasz dyplomów kolekcjonerskich piizdouszy lamusie
ODPOWIEDZ