polskie dokumenty

dokumencik.com.pl oraz dokumenciki.eu sklep ten ma do zaoferowania dużo dokumentów kolekcjonerskich, zapoznaj się z ofertą na ich stronie internetowej.
dowod

polskie dokumenty

Post autor: dowod »

www.dokumencik.com.pl Nie mają polskich dokumentów... Wypękali przez ustawe czy jak? Ktoś wie czy nie da się dogadać jakoś z nimi? Bo oni byli najtańsi zawsze a ja jakości dobrej nie potrzebuje. :geek:
gekon

Re: polskie dokumenty

Post autor: gekon »

Radziłbym Tobie unikać ich jak ognia. Czytałeś informacje na ich stronie?
Jeżeli chcesz zakupić karty aby popełnić przestępstwo, pamiętaj że posiadamy Twoje wszystkie dane i bez zawahania przekażemy je Policji (adres dostawy, IP komputera, zdjęcie itp). Tak więc jeszcze raz przypominamy, że używanie kart dostępnych w naszym sklepie w celu popełnienia przestępstwa jest ZABRONIONE!


Strzelają z ucha. Omijać ich szerokim łukiem!
Gość

Re: polskie dokumenty

Post autor: Gość »

Tak to są populki policji. Działalność normalnie zarejestrowajna na chłopa jakiegoś z wrocławia! Uważać na nich. Gość współpracuje z policją!
dzwoni_wisnia
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 07, 2022 12:31 am

Re: polskie dokumenty

Post autor: dzwoni_wisnia »

Za takie informacje na stronie powinni być wykluczeni zupełnie z tego forum. Chyba tylko kamikadze u nich zamawiają i przypadkowi janusze.
marecki
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 11, 2022 12:47 pm

Re: polskie dokumenty

Post autor: marecki »

też jestem za tym żeby ich usunąć albo przenieść do jakiejś kategorii "konfidenci" :lol:
Gość

Re: polskie dokumenty

Post autor: Gość »

zagraniczne mają średnie raczej bym powiedzial ze slabo zrobione a teraz jeszcze czytam ze udostepniaja dane ladnie sie dalem zrobic. Da sie jakos usunac to zamowienie z ich bazy? Jest jakas ustawa ktora reguluje zeby usunac wszystkie dane na temat klienta? Forumlka prawna
waldemar
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 14, 2022 10:43 pm

Re: polskie dokumenty

Post autor: waldemar »

ich dokumenty kolekcjonerskie to są chyba do kolekcjonowania dla przedszkolaków do zabawy.
dawid

Re: polskie dokumenty

Post autor: dawid »

takie gówno od nich otrzymałem.

Obrazek
Obrazek

Brak hologramów i jakich kolwiek zabezpieczeń!!!!!!!!!

Odradzam wszystkim dokumencik.com.pl mają najgorszą jakość z jaką się spotkałem. Rozjechany wzór, zdjęcie twarzy które zablurowałem jest wielkie i nieproporcjonalne do wzoru, wzór pełen błędów i ogólnie straszna kicha. Francuskie prawo jazdy to samo. Po prostu to sie nie nadaje do niczego! NIE ZAMAWIAJCIE Z DOKUMENCIK.COM.PL. TO WYGLĄDA JAK ZABAWKA JAKAŚ DLA DZIECI.
ODPOWIEDZ