lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

Gość pisze: ndz lut 12, 2023 11:19 am A więc tak wygląda k*ur**wa która oszukiwała dobrych ludzi. Zobaczymy się. Na pewno gdzieś się spotkamy panie bliski.
Dobrych ludzi? Od kiedy to dobrzy ludzie używają lewych dokumentów :lol: :lol: :lol:
1111111

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: 1111111 »

kurwa, który debil wpadl na pomysł założenia tego forum? ja rozumiem wszystko ale publikowanie danych gościa który cie przekręcił może się skończyć tylko w jeden sposób! Chcąc nie chcąc pomagasz policji go namierzyć! Zgadnij Einsteinie co się stanie jak go psy złapią? Rozpruje się na wszystkich których przekręcił i udestępni dane klientów! Wiesz czym to grozi? Zastanawiałeś się baranie? Ja tam mam wyjebane w tą kasę, przekręcił to przekręcił, chuj z tym, ale ja i pewnie bardzo wiele osób nie chce mieć przejebane przez takiego matoła który najpierw robi potem myśli, albo w ogóle nie myśli! Coś czuje że wiele osób bedzie miało przypał przez to forum.
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

1111111 pisze: wt kwie 25, 2023 9:31 pm kurwa, który debil wpadl na pomysł założenia tego forum? ja rozumiem wszystko ale publikowanie danych gościa który cie przekręcił może się skończyć tylko w jeden sposób! Chcąc nie chcąc pomagasz policji go namierzyć! Zgadnij Einsteinie co się stanie jak go psy złapią? Rozpruje się na wszystkich których przekręcił i udestępni dane klientów! Wiesz czym to grozi? Zastanawiałeś się baranie? Ja tam mam wyjebane w tą kasę, przekręcił to przekręcił, chuj z tym, ale ja i pewnie bardzo wiele osób nie chce mieć przejebane przez takiego matoła który najpierw robi potem myśli, albo w ogóle nie myśli! Coś czuje że wiele osób bedzie miało przypał przez to forum.
Kolejny pajac który nie wie ale się wypowie haha :lol: a zastanowiłeś się debilu że nawet jak sie rozpruje to jego klientom mogą chuja zrobić? Posiadanie i zamawianie dokumentów nie jest nielegalne. Ponadto takie rozprucie nic mu nie pomoże a jedynie większy wyrok będzie miał jak dane udostepni bo pokaże skalę swoich wybryków. Tylko debil oszukując ludzi trzymałby jeszcze ich dane na dysku. Zakładam że zaszyfrowanym. Bardzo dobrze że dane cwela są na forum. Adres jeszcze rozkmincie i wrzuccie! A ty przestań się kurwa w prokuratora bawić i wymądrzać bo mleko masz pod nosem i głupoty pierdolisz. DAWAĆ ADRES TEJ KURWY.
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

Gość pisze: śr kwie 26, 2023 10:46 am
1111111 pisze: wt kwie 25, 2023 9:31 pm kurwa, który debil wpadl na pomysł założenia tego forum? ja rozumiem wszystko ale publikowanie danych gościa który cie przekręcił może się skończyć tylko w jeden sposób! Chcąc nie chcąc pomagasz policji go namierzyć! Zgadnij Einsteinie co się stanie jak go psy złapią? Rozpruje się na wszystkich których przekręcił i udestępni dane klientów! Wiesz czym to grozi? Zastanawiałeś się baranie? Ja tam mam wyjebane w tą kasę, przekręcił to przekręcił, chuj z tym, ale ja i pewnie bardzo wiele osób nie chce mieć przejebane przez takiego matoła który najpierw robi potem myśli, albo w ogóle nie myśli! Coś czuje że wiele osób bedzie miało przypał przez to forum.
Kolejny pajac który nie wie ale się wypowie haha :lol: a zastanowiłeś się debilu że nawet jak sie rozpruje to jego klientom mogą chuja zrobić? Posiadanie i zamawianie dokumentów nie jest nielegalne. Ponadto takie rozprucie nic mu nie pomoże a jedynie większy wyrok będzie miał jak dane udostepni bo pokaże skalę swoich wybryków. Tylko debil oszukując ludzi trzymałby jeszcze ich dane na dysku. Zakładam że zaszyfrowanym. Bardzo dobrze że dane cwela są na forum. Adres jeszcze rozkmincie i wrzuccie! A ty przestań się kurwa w prokuratora bawić i wymądrzać bo mleko masz pod nosem i głupoty pierdolisz. DAWAĆ ADRES TEJ KURWY.
Czy ty jesteś pierdolnięty w łeb kretynie? Dostanie chłop "propozycje nie do odrzucenia" od prokuratora i mu dupa pęknie! Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale u niego ludzie z listami gończymi, poszukiwani zamawiali, wysyłali zdjęcia, dane osobowe i adresy zamieszkania do przesłania paczki. Zdjesz sobie sprawe matole do czego to może doprowadzić kretynie? Czy szambo masz zamiast mózgu? Nie trzeba być geniuszem żeby się domyśleć. Znam ludzi z dużymi pajdami którzy się ukrywają i oni też od tego śmiecia zamawiali, wiem o czym mówie bo u mnie połowa fabryki w Rotterdamie na tym samym wózku jedzie, więc nie pierdol mi frajerze jakichś kocopołów bo ludzie co mają wiele do stracenia się zwyczajnie boją o swoją przyszłość.
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

1111111 pisze: wt kwie 25, 2023 9:31 pm Czy ty jesteś pierdolnięty w łeb kretynie? Dostanie chłop "propozycje nie do odrzucenia" od prokuratora i mu dupa pęknie! Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale u niego ludzie z listami gończymi, poszukiwani zamawiali, wysyłali zdjęcia, dane osobowe i adresy zamieszkania do przesłania paczki. Zdjesz sobie sprawe matole do czego to może doprowadzić kretynie? Czy szambo masz zamiast mózgu? Nie trzeba być geniuszem żeby się domyśleć. Znam ludzi z dużymi pajdami którzy się ukrywają i oni też od tego śmiecia zamawiali, wiem o czym mówie bo u mnie połowa fabryki w Rotterdamie na tym samym wózku jedzie, więc nie pierdol mi frajerze jakichś kocopołów bo ludzie co mają wiele do stracenia się zwyczajnie boją o swoją przyszłość.

Współczuje ci kurwa idioto jeżeli jesteś poszukiwany i lejce czy plastik zamawiasz na swoje dane pod adres na którym się ukrywasz jeszcze kurwa z takiego źródła jak strony tego pajaca które po wpisaniu adresu w google widac od razu że są scamami... Ale jesteś kurwa osioł.... Długo kurwa nie zabawisz na wolności. Widać żeś cham z fabryki z Rotterdamu bez pojęcia o BHP. Po chuj się za gangsterke bierzesz lub przestępstwa jak żeś pała do szczania :lol: Propozycja nie do odrzucenia od prokuratora i status 60 dla chuja co okradl pare osob na internecie no kurwa wiekszych glupot nie slyszalem hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: Idź ty już kurwa pakować na taśme dalej bo pierdolisz jak poparzony :roll: :lol:
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

UWAGA OSZUST - nie wysyła dokumentów kolekcjonerskich i wyłudza pieniądze!

Moi drodzy forumowicze i ofiary tej kurwy która oszukiwała Was przez tyle lat i wyłudzała cięzko zarobione pieniądze oferując produkty których nigdy nie robił i nie wysyłał i zrywał kontakt po wysłaniu pieniędzy.

Modus operandi zawsze był i jest taki sam. Zmieniają się tylko szarty graficzne stron internetowych z ofertą dokumentów kolekcjonerskich takich jak dowód osobisty, prawo jazdy kolekcjonerskie, paszport kolekcjonerski i szereg innych produktów. Za wszystkimi stronami od kilku lat stoi jedna i ta sama osoba. Mateusz Bliski.

Wiele z tych stron już nie działa, co jakiś czas zmienia adresy gdy nazbiera się już kilku wyjebanych na hajs. Wrzucam linki żeby dobrze google to zaindexowało: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl

Zdjęcia załączam na kilku hostingach żeby nie zginęły:

Obrazek




Dane tej kurwy:

Nazwisko: Bliski
Imię: Mateusz
Data urodzenia: 18.05.1987
Miejsce urodzenia: Wrocław
Imię ojca: Mikołaj
Imię matki: Krystyna
Nazwisko rodowe matki: Kowalczyk

Wkrótce więcej danych w tym możliwe miejsca przebywania / zamieszkania.
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

1111111 pisze: wt kwie 25, 2023 9:31 pm kurwa, który debil wpadl na pomysł założenia tego forum? ja rozumiem wszystko ale publikowanie danych gościa który cie przekręcił może się skończyć tylko w jeden sposób! Chcąc nie chcąc pomagasz policji go namierzyć! Zgadnij Einsteinie co się stanie jak go psy złapią? Rozpruje się na wszystkich których przekręcił i udestępni dane klientów! Wiesz czym to grozi? Zastanawiałeś się baranie? Ja tam mam wyjebane w tą kasę, przekręcił to przekręcił, chuj z tym, ale ja i pewnie bardzo wiele osób nie chce mieć przejebane przez takiego matoła który najpierw robi potem myśli, albo w ogóle nie myśli! Coś czuje że wiele osób bedzie miało przypał przez to forum.
Bliski uspokój się oszuście pierdolony. Niedługo escrow otwieram za twój łeb wraz z tymi danymi wszystkimi. Ja pamiętliwy jestem i będziesz hajs rzygał albo ci przetrącą gnaty za te wszystkie oszustwa twoje.
Gość

Re: lewedowody.pl - oszuści, wyjebka uważajcie!

Post autor: Gość »

Dorzucam się do escrow. On kiedyś zajebał zdjęcia od jednego z vendorow co mial w ofercie plastiki i używał ich do swoich scamów więc nie jest tam ani lubiany ani mile widziany. Myślę że to czas kiedy faktycznie trzeba ruszyć konkretnie z tą kurwą bo panoszy się tu na forum i sieje zamęt... Jak będziesz escrow otwierał to daj cynk prześlę pare groszy do puli. Bliski kurwo stara będziesz miał przypał jak chuj. Zobaczysz jak będziesz kutasa obciągał i prosił o litość.
ODPOWIEDZ