wysyłka w weekend?

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
marecki
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 11, 2022 12:47 pm

wysyłka w weekend?

Post autor: marecki »

wie ktoś czy dowodziki wysyłają w weekend paczki?
Awatar użytkownika
PostacFikcyjna
Posty: 57
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 10:30 pm

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: PostacFikcyjna »

Wydaje mi się, że dowodziki nie dają takiej możliwości ale ogólnie jest opcja że kurier może dostarczyć za dodatkową opłatą.
Gość

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: Gość »

nie ma wysyłki w weekend ale spróbuj napisać do nich na maila może jako dodatkową usługę się zgodza.
Gość

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: Gość »

złożyłam zamówienie w środę i doszło w piątek a więc szybko a więc po co ci dostawa w weekend? zamów wcześniej aby doszło po prostu w normalny dzień tygodnia i tyle w temacie :mrgreen:
zdolny_kolekcjoner
Posty: 46
Rejestracja: pt lis 18, 2022 6:08 pm

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: zdolny_kolekcjoner »

a pomyślałaś że może osoba ma możliwość odebrać jedynie w weekend? Sprawę powinny załatwić paczkomaty. Odebrać można w każdy dzień o każdej godzinie.
marecki
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 11, 2022 12:47 pm

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: marecki »

kiedyś się nie dało z paczkomatów, teraz jak najbardziej dzieki
Gość

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: Gość »

jak z dostawami w święta?
iwi
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 25, 2023 11:10 am

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: iwi »

Witam mam pytanie jakie jest postępowanie gdy w momencie dostawy dowodu za pobraniem nie ma nikogo w domu
Gość

Re: wysyłka w weekend?

Post autor: Gość »

trzeba dzwonić do firmy kurierskiej i się dowiadywać jak można przesylke odzyskać.
ODPOWIEDZ