dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Gość

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

a ten najnowszy wzór 2022 z flagą uni kiedy będzie dostępny? On sie niewiele różni od tego który już macie, ten 2019-2021. Rozważcie to bo potrzeba pilna
Para

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Para »

Tak serio, polecacie ten sklep? Mogę spokojnie zamówić u nich dokument?
Gość

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

jak dla mnie to jest najlepszy sklep jakościowo jedynie co jest denerwujące jak już pisali wyżej że mały asortyment, mało produktów i chyba nie spieszą się zbytnio z wprowadzeniem nowych... jedyny ich minus.
Gość

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

mały ale konkretny :D
Gość

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

ma ktoś na tego gościa z dokumenciki.net jakiś wpływ? doprosić się go nie można o nowe wzory typu anglik, niemiec itd, cały czas ta sama oferta :D :D :D Proponuje abyśmy wszyscy zgromadzeni na tym forum umówili się na konkretną godzinę i mu pisali na maila :lol: :lol: może wtedy wysłucha i zacznie wprowadzać nowości hah 8-)
Gość

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

dobra robota dokumenciki
jednorazowy
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 25, 2023 12:50 pm

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: jednorazowy »

czy nowy dowód kolekcjonerski seria d na https://dokumenciki.net/ jest równie dobry jak seria c? gdzie mozna kupić najlepsze dowody kolekcjonerskie seria d ?
jednorazowy
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 25, 2023 12:50 pm

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: jednorazowy »

czy nowy dowód kolekcjonerski z serią D jest równie dobry jak seria C na dokumencikach? Zamawiałem kilka razy serie C i byłem bardzo zadowolony ale prosze mi powiedzieć jak jest z dokumentem seria D?
jednorazowy
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 25, 2023 12:50 pm

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: jednorazowy »

admin czemu moje posty się nie dodają? czy dowód kolekcjonerski seria "D" na dokumenciki.net jest równie dobra jak seria "c"? bede tak samo zadowolony jak z serii "c"? czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: denis »

Posty dodają się po zaakceptowaniu przez moderatora.
ODPOWIEDZ