dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
marioaoa

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: marioaoa »

Gość pisze: wt kwie 11, 2023 10:32 pm Jak zwykle świetna jakość. Może jakieś zniżki dla stałych klientów?:)
Właśnie, jakieś zniżki ponad te co są przy większym zamówieniu? Ktoś ma doświadczenie i mi powie czy da sie negocjowac z nimi? Chodzi mi o dowody te nowe wzory.
f444rcik

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: f444rcik »

czy jakość jest na tyle dobra że niebieski konduktor nie zorientuje się że ukraińskie prawko jest kolekcjonerskie?
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

f444rcik pisze: pn kwie 24, 2023 6:01 pm czy jakość jest na tyle dobra że niebieski konduktor nie zorientuje się że ukraińskie prawko jest kolekcjonerskie?
Nie ma szans sie zorientowac
Trofeum
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 2:56 am

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Trofeum »

Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Sanczez
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 08, 2023 5:40 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Sanczez »

Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?
Sanczez
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 08, 2023 5:40 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Sanczez »

Trofeum pisze: czw kwie 27, 2023 5:13 pm Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Z tego co wiem, za granicą przechodzi jak masz wszystkie dane tzn kategorie daty itp jak w orginale. Ale jak dobijesz sobie kategorie albo cokolwiek zmienisz wychodzi i jest przypał.
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

Sanczez pisze: pn maja 08, 2023 5:42 pm Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?
Dźwięk przy upadaniu jak poliwęglan ale czy to jest poliwęglan to nie wiem. Zbliżone coś na pewno:)
Sanczez
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 08, 2023 5:40 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Sanczez »

Mam pytanie czy ktoś wazył dokumenty na wadze elektronicznej ? Jak to sie ma do orginalu ?
Erick1717
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 21, 2023 1:57 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Erick1717 »

Witam czy używał ktoś kiedyś takiego dowodu za granicą w urzędzie no Holandii, przejdzie czy nie bardzo
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

Jak zwykle pierwsza klasa dokumenciki. Nowy polski dowod zajebista jakość. Jak oryginal.
ODPOWIEDZ