skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Wogkog
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 29, 2022 10:21 am

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Wogkog »

OPINIA MOJA O SKLEPPIRACKI JEST TAKA ŻE TO ZŁODZIEJ, MANIPULANT I WYŁUDZA PIENIĄDZE OD LUDZI.

KIEDYŚ NIE BYŁO OPINI O SKLEPIEPIRACKIM DLATEGO LUDZIE SIĘ NABIERALI A TERAZ NABIERAJĄ SIĘ TYLKO TACY KTÓRZY NIE POTRAFIĄ KORZYSTAĆ Z GOOGLA. ROBIŁEM REASERCH O TYCH PANACH I UWAŻAM ŻE TO W ZASADZIE JEDEN PAN LUB DWÓCH PANÓW STOI ZA TYMI SKLEPAMI PRAKTYCZNIE WSZTSTKIMI FALSZYWYMI BO SĄ DO SIEBIE PODOBNE. GÓWNO OFERUJĄ A OBIECUJĄ DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE I JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH PASZPORTY A W SUMIE TO CHYBA NAWET NIKT OPRÓCZ NICH NIE " OFERUJE " PASZPORTÓW KOLEKCJONERSKICH. DLATEGO LUDZIE DAJĄ SIĘ NABRAĆ BO NIGDZIE INDZIEJ NIE MA PASZPORTÓW A TEN ZŁODZIEJ OBIECUJE LUDZIĄ I OCZYWIŚCIE PO WYSŁANIU PIENIĘDZY PRZESTAJE SIĘ ODZYWAĆ! ZŁODZIEJU PIERDOLONY WIEM ŻE TO CZYTASZ I MUSISZ WIEDZIEĆ ŻE Z TYCH USŁUG KORZYSTAJĄ GŁÓWNIE BANDYCI I PRZESTĘPCY A TY ICH OSZUKUJESZ. SKLEPPIRACKI.RU TO JEST TO SAMO GÓWNO CO DOKUMENTYKOLEKCJONERSKIE.RU TO TEN SAM GOŚĆ CZEGO NIE TRUDNO SIĘ DOMYŚLIĆ TAK SAMO WIĘKSZOŚĆ TYCH STRONEK SCAMERSKICH. KTOŚ TUTAJ PISAŁ ŻE MA JEGO DANE A JA JESTEM W STANIE ZAPŁACIĆ ZA NIE DUŻO PIENIĘDZY I JESZCZE OFIAROWAĆ KOMUŚ OD SIEBIE PRZYSŁUGĘ ZA PODANIE MI NA TACY TEGO SKURWYSYNKA. PROSZĘ O INFO ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE NA PEWNO SIE ODEZWE.
Wogkog
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 29, 2022 10:21 am

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Wogkog »

CZEMU MODERATOR NIE DOPUSZCZA MOICH POSTÓW?
dama_pik
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 21, 2022 9:59 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: dama_pik »

Widzę że obleśne zwierze z typa jest :lol: znajoma na lewedowody.pl również się dała nabrać. Przestrzegam!
Jankers

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Jankers »

Wogkog pisze: czw gru 29, 2022 10:37 am OPINIA MOJA O SKLEPPIRACKI JEST TAKA ŻE TO ZŁODZIEJ, MANIPULANT I WYŁUDZA PIENIĄDZE OD LUDZI.

KIEDYŚ NIE BYŁO OPINI O SKLEPIEPIRACKIM DLATEGO LUDZIE SIĘ NABIERALI A TERAZ NABIERAJĄ SIĘ TYLKO TACY KTÓRZY NIE POTRAFIĄ KORZYSTAĆ Z GOOGLA. ROBIŁEM REASERCH O TYCH PANACH I UWAŻAM ŻE TO W ZASADZIE JEDEN PAN LUB DWÓCH PANÓW STOI ZA TYMI SKLEPAMI PRAKTYCZNIE WSZTSTKIMI FALSZYWYMI BO SĄ DO SIEBIE PODOBNE. GÓWNO OFERUJĄ A OBIECUJĄ DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE I JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH PASZPORTY A W SUMIE TO CHYBA NAWET NIKT OPRÓCZ NICH NIE " OFERUJE " PASZPORTÓW KOLEKCJONERSKICH. DLATEGO LUDZIE DAJĄ SIĘ NABRAĆ BO NIGDZIE INDZIEJ NIE MA PASZPORTÓW A TEN ZŁODZIEJ OBIECUJE LUDZIĄ I OCZYWIŚCIE PO WYSŁANIU PIENIĘDZY PRZESTAJE SIĘ ODZYWAĆ! ZŁODZIEJU PIERDOLONY WIEM ŻE TO CZYTASZ I MUSISZ WIEDZIEĆ ŻE Z TYCH USŁUG KORZYSTAJĄ GŁÓWNIE BANDYCI I PRZESTĘPCY A TY ICH OSZUKUJESZ. SKLEPPIRACKI.RU TO JEST TO SAMO GÓWNO CO DOKUMENTYKOLEKCJONERSKIE.RU TO TEN SAM GOŚĆ CZEGO NIE TRUDNO SIĘ DOMYŚLIĆ TAK SAMO WIĘKSZOŚĆ TYCH STRONEK SCAMERSKICH. KTOŚ TUTAJ PISAŁ ŻE MA JEGO DANE A JA JESTEM W STANIE ZAPŁACIĆ ZA NIE DUŻO PIENIĘDZY I JESZCZE OFIAROWAĆ KOMUŚ OD SIEBIE PRZYSŁUGĘ ZA PODANIE MI NA TACY TEGO SKURWYSYNKA. PROSZĘ O INFO ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE NA PEWNO SIE ODEZWE.
Witam ten gość ma rację. Wszystkie te sklepy to oszuści.Strefa 77 stworzyła sobie własną stronę internetową na swoje własne korzyści.Opinie piszą sobie sami.Mało kto teraz wykonuje dokumenty kekcjonerskie.Sklep piracki ru to jebany uszust który podszywa się również pod inne sklepy.Nie jednego już wyjebał na kasę.Nic nie produkuje tylko przekręca ludzi na kasę.Z tego co wiem to za niedługo będzie podany na tacy i odpowie za wszystko.Wlasnie jesteśmy w trakcie tworzenia strony internetowej która ukróci ten proceder!
Kropson
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 10, 2023 8:07 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Kropson »

Jeszcze w środę się ch… odzywał, dzisiaj zlikwidowany adres @.
Oby idiota spadł z rowerka.
Robiłam przelew mam dane. Pewnie na jakiegoś słupa, ale to zawsze coś
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

strona przestała działać ale rankingi z resztą jego pedalskich stron dalej funkcjonują...
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

A ja Wam moi drodzy powiem co się wydarzyło. Ten wyjebkowicz obsrał się że tyle osób wkurwionych na niego jest i sam wyłączył tą stronę skleppiracki.ru. Zaraz będzie robił następne strony i odcinał się od tych poprzednich. Wie dobrze, że jest ktoś kto ma jego dane i w każdej chwili może je upublicznić aby ludzie go dojechali. Wszystkie te rankingi i te stronki wyjebkowe to robota jednego i tego samego gościa i wiem, że jest ktoś na tym forum kto ma jego dane i nawet zdjęcia ale wiem też że póki co nie bardzo chce te dane upublicznić. Trzeba go namówić :lol: :lol: :twisted: a później przeorać gościa i mu wybić z głowy scamy :x
PAPAJ

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: PAPAJ »

NIE TO NIE PRAWDA ŻE TEN PRZEKRĘT SAM WYŁĄCZYŁ STRONĘ.ADMINISTRATOR ZLIKWIDOWAŁ JĄ OSOBIŚCIE PONIEWAŻ WPŁYNEŁO ZBYT WIELE SKARG OD OSZUKANYCH OSÓB.POSŁUCHAJ TY PIERDOLONY WAŁKARZU WIEM ŻE TO TERZ CZYTASZ I SRASZ POD SIEBIE ZE STRACHU .PONIEWAŻ JESTEŚ SWIADOM ŻE SPRAWIEDLIWOŚC CIĘ DOPADNIE I NASTANIE TWÓJ KONIEC!! MOGĘ ZAGWARANTOWAĆ CI JEDNO ŻE ŻE NIE UDA CI SIĘ JUŻ ŻYĆ NA KOSZT INNYCH TAK JAK TO CZYNIŁEŚ UWIERZ MI TY ZAJEBANY CHUJU ŻE OTO ZADBAM OSOBIŚCIE .BO DOKŁADNIE WIEM CO MAM W TEJ SPRAWIE ZROBIĆ I Z KIM W TEJ SPRAWIE ROZMAWIAĆ.
Mateusz Bliski

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Mateusz Bliski »

Moi drodzy forumowicze i ofiary tej kurwy która oszukiwała Was przez tyle lat i wyłudzała cięzko zarobione pieniądze oferując produkty których nigdy nie robił i nie wysyłał i zrywał kontakt po wysłaniu pieniędzy.

Modus operandi zawsze był i jest taki sam. Zmieniają się tylko szarty graficzne stron internetowych z ofertą dokumentów kolekcjonerskich takich jak dowód osobisty, prawo jazdy kolekcjonerskie, paszport kolekcjonerski i szereg innych produktów. Za wszystkimi stronami od kilku lat stoi jedna i ta sama osoba. Mateusz Bliski.

Wiele z tych stron już nie działa, co jakiś czas zmienia adresy gdy nazbiera się już kilku wyjebanych na hajs. Wrzucam linki żeby dobrze google to zaindexowało: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl

Zdjęcia załączam na kilku hostingach żeby nie zginęły:

Obrazek

Obrazek

https://i.imgur.com/yQhfHXL.jpeg

https://pasteboard.co/91fo7Uo1SALX.jpg



Dane tej kurwy:

Nazwisko: Bliski
Imię: Mateusz
Data urodzenia: 18.05.1987
Miejsce urodzenia: Wrocław
Imię ojca: Mikołaj
Imię matki: Krystyna
Nazwisko rodowe matki: Kowalczyk

Wkrótce więcej danych w tym możliwe miejsca przebywania / zamieszkania.
Kesja14
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 06, 2023 2:04 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Kesja14 »

Hej odezwij sie . Mam dane frajera bo Wpłacała m pieniądze na konto i musiał podać mi dane
ODPOWIEDZ