skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Oszukany

skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Oszukany »

Przestrzegam przed tymi kurwami skleppiracki.ru wyjebali mnie na 600euro łącznie a później straszyli mnie psami. Uważajcie na nich bo to oszuści. Ktoś jeszcze dał się nabrać tym kurwom???da sie jakoś kase odzyskać???
Anna

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Anna »

Też się dałam nabrać bo jako jedyni akceptowali przelew a ja chcialam za granicę zamówić. No cóż... Człowiek uczy się na błędach. Ktoś mi poleci uczciwy sklep?
marcel

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: marcel »

Kolejną osobą oszukaną jestem
kkk

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: kkk »

mnie też pierdolnął na €400... dałem się nabrać jak dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uważajcie ludzie
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

ten chuj działa od lat. Na forum scigacz już go opisywali cwela ale teraz to się nabierają już raczej tylko przypadkowe osoby bo każdy już wie ocb
marecki
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 11, 2022 12:47 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: marecki »

Koleś tylko co chwile zmienia nazwy domen ale sposob dzialania wciaz ten sam. Wyludza kryptowaluty.
wkurwiony

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: wkurwiony »

to malpa z zoo jest jakqas straszyl mnie huj jakimis bandytami ze mnie dojada jak nie przestane do niego pisac hahaha ma tupet gosciowa trzeba ukrucic ten jego proceder..............
oszukana

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: oszukana »

Mnie też oszukali. Komuś udało odzyskać się pieniądzę? Proszę odpowiedzieć.
poszkodowany

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: poszkodowany »

udalo sie komus odzyskac kaske? ja wyslalem bitcoin i cisza nie odpisuje
MENTOS

skleppiracki.ru to jebani oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: MENTOS »

PASZPORTU KOLEKCJONERSKIEGO MI SIĘ KURWA ZACHCIAŁO :lol: :lol: :lol: :lol: zrobiłem mały reaserch. Wszystkie zdjęcia tych dokumentów na jego stronie są z internetu on nic nie robi tylko oszukuje ludzi. KAWAŁ CHOJA Z NIEGO... Kasy juz raczej nie odzyskamy bo i w jaki sposob skoro pewnie wszystkie konta są na słupa. Nauczka na przyszłośći tyle szkoda że taka kosztowna :evil: :evil: uważajcie również na te rankingi bo to też jego i zamieszcza na nich swoje strony https://dokumentykolekcjonerskie.com/ https://dokumentykolekcjonerskie.ru/ nie dajcie się oszukiwać :roll:
ODPOWIEDZ