Page 1 of 1

Bueno wyjebka

Posted: Fri Dec 01, 2023 9:32 am
by Beznikson
Przestrzegam przed robieniem interesów z panem BUENO dużo gada i obiecuje ,niestety nic więcej oprócz zdjęć i obietnic od niego dostałem. Po wyciągnięciu danych osobowych i naciągnięciu mnie na opłacenie wysyłek zamilkł i do dziś się nie odzywa.

Re: Bueno wyjebka

Posted: Sun Dec 03, 2023 5:15 pm
by denis
Bueno, jak sie do tego odniesiesz? Prosze o kontakt i odniesienie się do postu tego użytkownika.

Re: Bueno wyjebka

Posted: Tue Apr 02, 2024 3:42 pm
by bueno
Niestety problem z @@. Dlatego cisza z mojej strony. Ale nie wyj*** nikogo. Nie pobrałem żadnych zaliczek.

Re: Bueno wyjebka

Posted: Sat Apr 06, 2024 8:14 am
by wiktoriaa1106
bueno wrote: Tue Apr 02, 2024 3:42 pm Niestety problem z @@. Dlatego cisza z mojej strony. Ale nie wyj*** nikogo. Nie pobrałem żadnych zaliczek.
hej, czy robisz może dyplomy szkół wyższych?