Page 1 of 1
Drukreplik
Posted: Tue Nov 14, 2023 6:47 pm
by Malutkaa
Hejka. Co powiecie na stronkę druk replik? Oszuści czy nie?

dzięki za odpowiedzi
Re: Drukreplik
Posted: Wed Nov 15, 2023 8:41 am
by wyborowa
Wyjebka. Nawet nie pisz bo cię wystruga na zaliczkę albo na cala kwotę. Oszust.
Re: Drukreplik
Posted: Wed Nov 15, 2023 11:54 am
by Malutkaa
wyborowa wrote: Wed Nov 15, 2023 8:41 am
Wyjebka. Nawet nie pisz bo cię wystruga na zaliczkę albo na cala kwotę. Oszust.
Dziekii
Re: Drukreplik
Posted: Tue Mar 26, 2024 2:58 pm
by Polosport
A macie jakąś sprawdzoną stronę ?
Re: Drukreplik
Posted: Tue May 28, 2024 1:10 pm
by pawelkusmier
Oszuści

nr +447585725964 to też oszuści
Re: Drukreplik
Posted: Sun Jun 02, 2024 7:45 pm
by Bliski-Mati-Cwel
DANE OSZUSTA!! UWAGA DANE OSZUSTA!!
Mateusz Bliski
Konarskiego 23a
26-110 Skarżysko-Kamienna
numer telefonu: 790657823
drodzy Państwo wszyscy którzy daliście się oszukać, wklejam dane złodzieja który wyłudził od Was pieniądze!
Pełny adres scamera:
Mateusz Bliski
Konarskiego 23a
26-110 Skarżysko-Kamienna
numer telefonu: 790657823
Reszta danych lata po forum to już nie będę wklejał. Łatwo je znajdziecie. Tutaj adres wyjebkowicza. Wiecie co z nim zrobić!
https://dokumentykolekcjonerskie.com
https://dokumentykolekcjonerskie.ru
https://skleppiracki.ru
https://lewedowody.pl
https://dokumenty-premium.com
https://ultrapremiumid.com
https://dokumenty-kolekcjonerskie.com
https://kolekcjonujemy.top
https://kolekcjonerskie.org
https://koczkodan.com
https://strefa77.com
https://dokumentypremium.com
https://zaswiadczenia.info
https://lewedowody.pl
https://dowodprawko.com
https://szkola-online.com
https://kup-prawojazdy.com
https://dokumencik.vip
Wszystkie te strony są jego! Jest ich dużo więcej! Czytajcie opinie i nie dajcie sie wyjebać oszustowi!
P.S. Bliski jak sie będziesz rzucał jeszcze to ci bloga zrobie i wypozycjonuje tak że cała Polska dowie sie kim jesteś pizdo scamerska!
Re: Drukreplik
Posted: Wed Jun 12, 2024 8:59 am
by Anna
Znacie jakieś realne strony gdzie
Można kupić np dyplom magistra?
Re: Drukreplik
Posted: Fri May 16, 2025 6:34 am
by 12345
Oszuści a jak się domagasz dopominasz to mówią że mieli problemy z policją ale nadrabiają wpłacisz zero juz wtedy odpowiedzi od nich
Re: Drukreplik
Posted: Tue Aug 19, 2025 7:54 pm
by Messidona
Czy jest jakiś kontakt który jest ok?
Re: Drukreplik
Posted: Sun Feb 01, 2026 1:34 pm
by Kamila345
Od dwóch miesięcy VIP REPLIKI odpisują nagle formułki , że mieli problem i wysylają tylko sztywne linki , że problemy z Policją. Z Policją to teraz będzie mieć problemy. Ja nie odpuszczę.