Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Informacje od administracji związane z funkcjonowaniem ForumKolekcjonerskie.com
ufonadwarszawa
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 15, 2024 4:46 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: ufonadwarszawa »

denis pisze: ndz sty 14, 2024 3:12 pm
benjaminfranklin pisze: pn sty 08, 2024 9:15 am Witam, tutaj wiadomość do denisa lub po prostu jakiegoś moderatora. Z tej strony sprzedawca, jestem rzekomo zweryfikowany. Wykonałem już prawie 10 zamówień i chciałbym rozszerzać swoje usługi ale niestety któryś z moderatorów mi to uniemożliwia. Otóż aktualnie w moim portfolio oprócz świadectw LO, również znajdują się dyplomy uończenia studiów. Chciałem opublikować o tym wpis ze zdjęciami, opisem i wszystkim ale moderator tego nie zaakceptował. Jest mi przykro, wiele osób szuka rzetelnego sprzedawcy. Ja rozumiem że jest wiele oszustów ale ja oferuje możliwie najbezpieczniejszą usługę czyli wysyłka pobraniowa i zdjęcia wykonanego produktu przed wysyłką ponadto na bierząco konsultuję się z klientami i informuję ich na bierząco o wszystkim co związane z zamówieniem. Mam nadzieję, że któryś z moderatorów to przeczyta i liczę na odpowiedź.
Benjamin, zostales zgloszony 5x jako wyjebkowicz. Nie twierdze ze tak jest, ale jestesmy w trakcie weryfikacji tego.
Dzień dobry. Przesyłka do mnie dotarła, płatność za pobraniem. Na każdym etapie bezproblemowa komunikacja ze sprzedawcą. Zgłosiłem uwagi do mojego dyplomu i sprzedawca zaoferował darmowe wysłanie nowej, poprawionej wersji. Administracji jestem w stanie wysłać dowody otrzymanej pracy oraz ewentualnie tracking, by nie było podejrzeń o jakieś kupione opinie. Czekam na wysyłkę poprawionej wersji, do tej pory wszystko w porządku.
Awatar użytkownika
benjaminfranklin
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 12:46 pm
Lokalizacja: [email protected]
Kontakt:

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: benjaminfranklin »

lmblue pisze: ndz sty 14, 2024 8:01 pm Czy można dostać więcej informacji? Kto jeszcze został oszukany? Moje posty nie są akceptowane.
lmblue, twierdzisz, że ciebie oszukałem? W jaki sposób? Co prawda nie wiem kim jesteś, ale mogę jedynie podejrzewać. Jeżeli masz jakieś uwagi co do jakości towaru to czemu nie napiszesz tego mailowo i tam nie rozwiążemy tego problemu tak jak inni normalni ludzie tylko od razu lecisz na forum pisać, że cię "oszukałem". Z innymi klientami którzy zgłosili mi w ten sposób problem, że na przykład dyplom jest za cienki i czy mogę zrobić na papierze o większej gramaturze. Oczywiście wysłałem dwa poprawione dyplomy do klientów BEZPŁATNIE i zawsze jestem otwarty na rozwiązania. Z resztą bardzo przykro mi słyszeć, że twierdzisz, że jestem oszustem skoro sam wiesz, że ja na bieżąco konsultuję się z klientami i wysyłam im zdjęcia wykonanej pracy BEZ ZALICZEK, więc wiesz co kupujesz i co do ciebie trafi.
Ostatnio zmieniony wt sty 16, 2024 3:43 pm przez benjaminfranklin, łącznie zmieniany 1 raz.
Minisssss
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 16, 2024 2:54 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: Minisssss »

Benjamin - jak się z Tobą skontaktować?
Awatar użytkownika
denis
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: denis »

benjaminfranklin za niedlugo sprawa sie wyjasni. Wierze, że jesteś solidny w tym co robisz i Twoja oferta powróci.
Awatar użytkownika
benjaminfranklin
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 12:46 pm
Lokalizacja: [email protected]
Kontakt:

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: benjaminfranklin »

denis pisze: wt sty 16, 2024 9:22 pm benjaminfranklin za niedlugo sprawa sie wyjasni. Wierze, że jesteś solidny w tym co robisz i Twoja oferta powróci.
dzięki denis, szkoda tylko, że wciąż nie wiem do końca kto mnie zgłosił i za co... A już tak z innej beczki, czy jako sprzedawca mogę posiadać dwa wpisy tzn. jeden na świadectwa a drugi na dyplomy, czy wszystko ma się znajdować w jednym poście?
www
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 03, 2024 4:06 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: www »

Polecam benjaminfranklin krótko i na temat nie to co Ci frajerzy z ogloszenia24
olop22
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 13, 2024 2:03 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: olop22 »

denis pisze: ndz sty 14, 2024 3:12 pm
benjaminfranklin pisze: pn sty 08, 2024 9:15 am Witam, tutaj wiadomość do denisa lub po prostu jakiegoś moderatora. Z tej strony sprzedawca, jestem rzekomo zweryfikowany. Wykonałem już prawie 10 zamówień i chciałbym rozszerzać swoje usługi ale niestety któryś z moderatorów mi to uniemożliwia. Otóż aktualnie w moim portfolio oprócz świadectw LO, również znajdują się dyplomy uończenia studiów. Chciałem opublikować o tym wpis ze zdjęciami, opisem i wszystkim ale moderator tego nie zaakceptował. Jest mi przykro, wiele osób szuka rzetelnego sprzedawcy. Ja rozumiem że jest wiele oszustów ale ja oferuje możliwie najbezpieczniejszą usługę czyli wysyłka pobraniowa i zdjęcia wykonanego produktu przed wysyłką ponadto na bierząco konsultuję się z klientami i informuję ich na bierząco o wszystkim co związane z zamówieniem. Mam nadzieję, że któryś z moderatorów to przeczyta i liczę na odpowiedź.
Benjamin, zostales zgloszony 5x jako wyjebkowicz. Nie twierdze ze tak jest, ale jestesmy w trakcie weryfikacji tego.
Ja bardzo polecam użytkownika Benjamin, po tygodniu od kontaktu dyplom był już u mnie bez żadnych problemów. Jeżeli któryś z adminów/moderatorów forum chciałby zobaczyć efekty pracy pana Benjamina z chęcią je wyślę z zamazanymi danymi. Pozdrawiam
michus
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 19, 2024 12:44 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: michus »

Minisssss pisze: wt sty 16, 2024 2:58 pm Benjamin - jak się z Tobą skontaktować?
Noo też pytam?
Awatar użytkownika
benjaminfranklin
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 12:46 pm
Lokalizacja: [email protected]
Kontakt:

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: benjaminfranklin »

Denis, czy wiadomo na jakim etapie jest sprawa?
kamilka
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 24, 2024 4:08 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: kamilka »

Hej, czy to forum jeszcze dziala?
ODPOWIEDZ