Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Informacje od administracji związane z funkcjonowaniem ForumKolekcjonerskie.com
Awatar użytkownika
denis
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: denis »

Madman, zanim wstawisz cos to przeczytaj pierwszy post w tym temacie. Weryfikacja polega na nakreceniu video na ktorym widac produkty wraz z kartka z adresem naszego forum.
www
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 03, 2024 4:06 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: www »

Witam może się ktoś ze mną skontaktować kto ma sprawdzalna osobę pozdrawiam
nataliaol
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 04, 2024 11:36 am

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: nataliaol »

Fred 2 pisze: wt lis 07, 2023 7:12 am Czego jeszcze potrzebujesz ??? Mogę wysłać za free na losowe dane jakiś dokument na paczkomat do odbioru celem weryfikacji. Dzieciakom niechce się ruszać sprzed komputera temu biorą się za oszustwa. Tutaj jest normalnie dlatego jeśli mass kogoś kto ma potrzeby jakieś yo będzie najlepszym dowodem na to
szukam dyplomu uczelni wyższej, możesz pomóc? wysyłka tylko za pobraniem
nataliaol
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 04, 2024 11:36 am

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: nataliaol »

Madman pisze: pt lis 24, 2023 11:25 am Czesc, a da sie jakos dodac filmik czy tylko grafika ?
udało Ci się załatwić dyplom skądś? jeśli tak podzielisz się namiarem?
Awatar użytkownika
benjaminfranklin
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 12:46 pm
Lokalizacja: [email protected]
Kontakt:

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: benjaminfranklin »

Witam, tutaj wiadomość do denisa lub po prostu jakiegoś moderatora. Z tej strony sprzedawca, jestem rzekomo zweryfikowany. Wykonałem już prawie 10 zamówień i chciałbym rozszerzać swoje usługi ale niestety któryś z moderatorów mi to uniemożliwia. Otóż aktualnie w moim portfolio oprócz świadectw LO, również znajdują się dyplomy uończenia studiów. Chciałem opublikować o tym wpis ze zdjęciami, opisem i wszystkim ale moderator tego nie zaakceptował. Jest mi przykro, wiele osób szuka rzetelnego sprzedawcy. Ja rozumiem że jest wiele oszustów ale ja oferuje możliwie najbezpieczniejszą usługę czyli wysyłka pobraniowa i zdjęcia wykonanego produktu przed wysyłką ponadto na bierząco konsultuję się z klientami i informuję ich na bierząco o wszystkim co związane z zamówieniem. Mam nadzieję, że któryś z moderatorów to przeczyta i liczę na odpowiedź.
Mon
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 08, 2024 3:23 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: Mon »

Podłączam się pod pytanie. Szukam dyplomu ukończenia studiów licencjackich. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
denis
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: denis »

benjaminfranklin pisze: pn sty 08, 2024 9:15 am Witam, tutaj wiadomość do denisa lub po prostu jakiegoś moderatora. Z tej strony sprzedawca, jestem rzekomo zweryfikowany. Wykonałem już prawie 10 zamówień i chciałbym rozszerzać swoje usługi ale niestety któryś z moderatorów mi to uniemożliwia. Otóż aktualnie w moim portfolio oprócz świadectw LO, również znajdują się dyplomy uończenia studiów. Chciałem opublikować o tym wpis ze zdjęciami, opisem i wszystkim ale moderator tego nie zaakceptował. Jest mi przykro, wiele osób szuka rzetelnego sprzedawcy. Ja rozumiem że jest wiele oszustów ale ja oferuje możliwie najbezpieczniejszą usługę czyli wysyłka pobraniowa i zdjęcia wykonanego produktu przed wysyłką ponadto na bierząco konsultuję się z klientami i informuję ich na bierząco o wszystkim co związane z zamówieniem. Mam nadzieję, że któryś z moderatorów to przeczyta i liczę na odpowiedź.
Benjamin, zostales zgloszony 5x jako wyjebkowicz. Nie twierdze ze tak jest, ale jestesmy w trakcie weryfikacji tego.
Awatar użytkownika
benjaminfranklin
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 12:46 pm
Lokalizacja: [email protected]
Kontakt:

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: benjaminfranklin »

Denis, rozumiem i szczerze jest mi bardzo przykro z tego powodu. Tutaj napiszę moje oświadczenie. Otóż wykonałem już kilka zamówień. Kilka dyplomów oraz kilka świadectw. Z klientami zawszę konsultuje przebieg całego zamówienia od A do Z. Zawsze przed wysyłką wysyłam zdjęcia gotowej pracy, a gdy coś się nie zgadza lub wymaga poprawy to oczywiście to poprawiam wedle woli klienta. W kwestii jakości towaru, ja jestem zawsze do dyspozycji klienta i jestem otwarty na wszelkie pytania co do tego. Nie wiem o co zostałem oskarżony przez te pięć osób, chętnie bym się dowiedział. Każde zamówienie zostało wysłane. Jeżeli byłaby taka możliwość prosiłbym o opis o co dokładnie zostałem oskarżony. Najlepiej w ogóle to by było gdyby te osoby się ze mną skontaktowały, o ile nie są to jakieś fałszywe konta konkurencji. Tak jak wspominałem mam kilka zamówień za sobą i chętnie przekażę tobie jakieś dowody, które potwierdzą, że nie jestem oszustem.
lmblue
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 5:18 pm

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: lmblue »

denis pisze: ndz sty 14, 2024 3:12 pm
benjaminfranklin pisze: pn sty 08, 2024 9:15 am Witam, tutaj wiadomość do denisa lub po prostu jakiegoś moderatora. Z tej strony sprzedawca, jestem rzekomo zweryfikowany. Wykonałem już prawie 10 zamówień i chciałbym rozszerzać swoje usługi ale niestety któryś z moderatorów mi to uniemożliwia. Otóż aktualnie w moim portfolio oprócz świadectw LO, również znajdują się dyplomy uończenia studiów. Chciałem opublikować o tym wpis ze zdjęciami, opisem i wszystkim ale moderator tego nie zaakceptował. Jest mi przykro, wiele osób szuka rzetelnego sprzedawcy. Ja rozumiem że jest wiele oszustów ale ja oferuje możliwie najbezpieczniejszą usługę czyli wysyłka pobraniowa i zdjęcia wykonanego produktu przed wysyłką ponadto na bierząco konsultuję się z klientami i informuję ich na bierząco o wszystkim co związane z zamówieniem. Mam nadzieję, że któryś z moderatorów to przeczyta i liczę na odpowiedź.
Benjamin, zostales zgloszony 5x jako wyjebkowicz. Nie twierdze ze tak jest, ale jestesmy w trakcie weryfikacji tego.
Czy można dostać więcej informacji? Kto jeszcze został oszukany? Moje posty nie są akceptowane.
Awatar użytkownika
benjaminfranklin
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 12:46 pm
Lokalizacja: [email protected]
Kontakt:

Re: Nowe sklepy, nowi dostawcy - reklama/weryfikacja

Post autor: benjaminfranklin »

denis pisze: ndz sty 14, 2024 3:12 pm Benjamin, zostales zgloszony 5x jako wyjebkowicz. Nie twierdze ze tak jest, ale jestesmy w trakcie weryfikacji tego.
Jeszcze tak gwoli jasności napisze. Ja nie biorę żadnych zaliczek, więc opcja, że wziąłem od kogoś zaliczkę, a zamówienia nie zrealizowałem jest niemożliwa. Jeżeli zostałem oskarżony o to, że ktoś złożył zamówienie tzn. kontaktował się ze mną mailowo, a ja nie odpisałem owszem może być taka możliwość ale to tylko dlatego, że mam dość sporo zamówień i konwersacji, a w dodatku jeszcze prywatne życie i obowiązki, więc po ludzku ciężko mi jest to wszystko spamiętać, również podkreślę, że raczej żadnej takiej osoby nie było bo nie przypominam sobie aby ktokolwiek próbował ponowić pytanie lub przypomnieć o zamówieniu drogą mailową. Jeżeli ktoś uważa, że wysłałem mu pustą paczkę za pobraniem to również nie jest to możliwe, jeżeli taka osoba się znalazła to chyba muszę zacząć nagrywać proces pakowania przesyłki, a jeżeli paczka przyszła uszkodzona z winy np. przewoźnika to bez problemu jestem w stanie wykonać daną pracę ponownie i wysłać ją drugi raz. Liczę na szybkie wyjaśnienie sprawy i też na nieco więcej szczegółów bo sprawa jest dla mnie bardzo dziwna, mailowo nie otrzymywałem żadnych negatywnych skarg dotyczących zamówienia, zawsze jestem otwarty na rozwiązanie problemu klienta.
Ostatnio zmieniony pn sty 15, 2024 5:16 pm przez benjaminfranklin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ