Page 1 of 1

Skany

Posted: Fri Apr 28, 2023 5:27 pm
by krzysztoff8
Ma ktoś skany? Najlepiej dowodów 2015.

Re: Skany

Posted: Sun Apr 30, 2023 12:30 pm
by Guest
Zgłaszam się. Mam dużo skanów seria C. Ile płacisz od sztuki?

Re: Skany

Posted: Tue May 02, 2023 11:14 am
by krzysztoff8

Re: Skany

Posted: Tue May 02, 2023 12:41 pm
by Guest
Rowniez mam skany ktore nie byly wielokrotnie uzywane. Nie jestem resellerem. Towar mam z pierwszej ręki. Nie jestem najtańszy ale na pewno mam najlepszą ofertę. Seria C głównie. Jak ktoś jest zainteresowany to zostawiać kontakt do siebie.

Re: Skany

Posted: Wed Oct 18, 2023 7:54 pm
by jagibabu
Dziewica dokument

Re: Skany

Posted: Wed Oct 18, 2023 7:57 pm
by jagibabu
Dziewica dokument

Re: Skany

Posted: Thu Oct 19, 2023 4:30 pm
by BanitaS
Uszanowanko. Potrzebuje replike DO wyd. 12.2014r. odbiór osobisty lub płatność za pobraniem ( za dużo wałków w sieci)