Strona 1 z 1

dowodkolekcjonerski.shop - kolejne oszustwo i opinie fałszywy ranking

: pn mar 27, 2023 5:24 pm
autor: bliski stara kurwa
https://dowodkolekcjonerski.shop/ to oszustwo! Fałszywy ranking i fałszywe opinie na temat dokumentów kolekcjonerskich!

dowodkolekcjonerski.shop to kolejna strona z fałszywymi opiniami i stronami. Uważajcie bo stracicie pieniądzę jak tylko zaufacie tym frajerskim opiniom Mateusza Bliskiego który jest znanym scamerem.

Mateusz chyba trzeba bedzie zrobić zrzutkę w monero za twój parszywy łeb jakąś sumę pieniędzy wyznaczyć aby ci ktoś paluchy obciął. Czym wtedy będziesz frajerze robił te stronki? Hindusom będziesz zlecał? Zobaczysz że sięgnie cię ostrze noża za te wszystkie wałki.

Re: dowodkolekcjonerski.shop - kolejne oszustwo i opinie fałszywy ranking

: czw mar 30, 2023 4:20 pm
autor: Gość
Dziwie się, że nabieracie się dalej na takie stronki jak dowodkolekcjonerski.shop. Ludzie przecież są legitne sklepy które funkcjonują i cieszą się dobrą renomą od lat. Można poczytać opinie nawet tutaj na forum... Wydaje mi się, że i tak już świadomość ludzi bardzo wzrosła i nie ma już tak dużo ofiar tego gnoja Mateusza Bliskiego który od lat żeruje na was i świruje później biznesmena na mieście haha

Wracając do bohaterów tematu czyli dowodkolekcjonerski.shop... Tak czułem że to oszuści. Polecają same wyjebki więc po prostu to jest ranking tego krętacza co miał te inne sklepy takie jak skleppiracki.ru i wszystkie pozostałe opisane na forum . Ważne jest aby czytać opinie przed zakupem. Wystarczająco dużo innych stron było już więc i ten nie powinien być żadnym zaskoczeniem. Mam nadzieje że ktoś lewiatanowi skopie dupsko. Ja twarz zapamiętałem i jak spotkam a świat jest mały to już zawsze będzie uśmiechnięty bo mu to wyryje na gębie :)