Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Aga

Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Aga »

Tak z czystej ciekawości pytam, ile pieniędzy straciliście przez oszustów? Jak wyglądał proces. U mnie było tak, ze znalazłam kontakt na necie i napisałam maila. Cała korespondencja wyglądała bardzo fachowo, ze od razu myślałam, że No teraz to jest jakiś fachowiec. Czekałam tydzień na zdjęcie, które było naprawdę dobre. Co prawda scan był z napisami, które miały służyć za zabezpieczenie. To powoduje, że nic z tym skanem nie zrobię, nawet nie wydrukuje. Po opłacie i podaniu adresu dla dostawy kurierskiej kontakt się urwał i przesyłki nie otrzymałam.
Jak to u Was wyglądało?
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: denis »

Cześć Aga. To forum powstało po to, abyście pieniędzy nie tracili. Pamiętać należy, że jeden i ten sam oszust może występować pod kilkoma adresami mailowymi. Na ten moment jeżeli chodzi o dokumenty kolekcjonerskie typu dowod osobisty kolekcjonerski, prawo jazdy itd to polecić możemy https://dokumenciki.net/
Jeżeli chodzi o produkty typu wszelkie dyplomy itd. to nie polecamy nikogo. Generalnie jest tu na forum ktoś kto niby wrzucił zdjęcia dyplomów, ale jakoś nie jestem przekonany.
Wypisz proszę namiary na oszustów któzy Ciebie oszukali tak aby ostrzec innych.
Aga

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Aga »

UWAGA OSZUST:

Mnie oszukali pod [email protected] i [email protected]. Również tel 577 324 729 to oszuści!

Przekonałam się na własnej skórze i straciłam dużo pieniędzy.

UWAGA OSZUST
Znój

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Znój »

a mi się dziwnie wydaje że na tym forum promuje się tylko dwie konkretne strony intrnetowe prowadzone przez tych samych ludzi, a całą resztę stron nazywa się tutaj oszustami.
bueno
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 05, 2023 6:25 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: bueno »

Jakich dokumentów Pani potrzebuje?
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: denis »

Znój pisze: wt mar 14, 2023 11:57 pm a mi się dziwnie wydaje że na tym forum promuje się tylko dwie konkretne strony intrnetowe prowadzone przez tych samych ludzi, a całą resztę stron nazywa się tutaj oszustami.
Nie wydaje Ci się. Głównie te dwie strony trzymają poziom. Jak pojawi się kolejna ciekawa to chętnie będziemy ją promować. Póki co nie ma kogo.

Zamów z tej reszty stron, ktora nazywana jest oszustwami przez nas i daj znać czy paczka Ci doszła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gość

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Gość »

Dyplomu licencjackiego wybranej uczelni w Warszawie.
bueno pisze: śr mar 15, 2023 7:43 am Jakich dokumentów Pani potrzebuje?
Canis27
Posty: 66
Rejestracja: czw sty 19, 2023 6:25 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Canis27 »

Dużo kasy straciłem :( ponad 5tys i tracę nadzieję że to czego szukam można w ogóle załatwić
Marek

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Marek »

DENIS: PROSZĘ SIĘ ZWERYFIKOWAĆ ZDJĘCIAMI I FILMIKIEM Z BIEŻĄCĄ DATĄ NA KTÓRYCH WIDAĆ OFEROWANE PRODUKTY. INACZEJ TRAKTUJEMY TO JAKO OSZUSTWO.

Wszystkie dyplomy do szkoly jak najbardziej polecam

**************@proton. Me
Orzec
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 22, 2023 6:16 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Orzec »

Uwaga na dokumenty premium quality. To oszusci. Mam dowody
ODPOWIEDZ