Dyplomy z ogłaszamy24

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Gość

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: Gość »

Jakość dość marna, jakby cały dyplom robiony w Canva. Brak jednej pięczątki, a kłócił się, ze wystarczy podpis mimo, ze było napisane „pieczęć i podpis”. Nie polecam.

Bojka pisze: wt lut 21, 2023 2:50 pm Znalazłem legitną osobę która wykonuje dyplomy, lecz jakość wykonania moim zdaniem przeciętna.
Szukam dalej z bardzo dobrą jakością wykonania ,także dawajcie znać jak uda się komuś zdobyć z zadowalająca jakością :D


Dla osób dla których jakość nie jest najważniejsza to ponizej macie maila
**************************
Płatność za pobraniem lub odbiór osobisty w różnych miastach
Dodatkowo wysyłają zdjęcia z różnych kątów przed wysłaniem
W skład Dyplomu dołączają Suplement
falconsword
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 10:47 am

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: falconsword »

Macie może zdjęcia tych dokumentów od niego?
Szczerze mówiąc to co piszecie i jaka cenę mi rzucił to zaczyna być ciekawie :D
Lejla12345
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 25, 2023 10:59 am

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: Lejla12345 »

Macie kogoś z ogłaszamy pl kto zrobi dyplom licencjata? Potrzebuje tylko rodzinie pokazać, a tam jest tyle ogłoszeń ze No ciężko zaufać zwłaszcza ze się naczytałam ile pieniędzy ludzie stracili
siemasiema

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: siemasiema »

czy mogę też zobaczyć zdjęcia?
Siemano

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: Siemano »

Ja powiem tak mnie się udało połapać coś od gościa spod wawy. Najpierw dostałem na paczkomat próbkę (potrzebowałem LO) dostałem bardzo szybko i miała nawet znaki UV tzn numery. Nawet na fotkach widać. W dobie oszustów a czytałem i szukałem długo dosyć i w sumie troche dziwny kontakt był bo na whats upp a a nie jakieś maile itp...zaproponował odbiór osobisty nawet ale ze trochę się cyknąłem a dwa ze daleko to wziąłem że pobraniem. Stres był w chu.... Bo tyle co tu się naczytalem to się domyślam że kasy ludzi utopilo w cholere. Nie za bardzo wiem jak tu coś wstawić ale mogę pokazać wam mniej więcej ta próbkę. Panie Denis jak tu coś wstawić bo niezbyt ogarniam te tematy
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: denis »

Siemano pisze: pt paź 27, 2023 8:24 am Ja powiem tak mnie się udało połapać coś od gościa spod wawy. Najpierw dostałem na paczkomat próbkę (potrzebowałem LO) dostałem bardzo szybko i miała nawet znaki UV tzn numery. Nawet na fotkach widać. W dobie oszustów a czytałem i szukałem długo dosyć i w sumie troche dziwny kontakt był bo na whats upp a a nie jakieś maile itp...zaproponował odbiór osobisty nawet ale ze trochę się cyknąłem a dwa ze daleko to wziąłem że pobraniem. Stres był w chu.... Bo tyle co tu się naczytalem to się domyślam że kasy ludzi utopilo w cholere. Nie za bardzo wiem jak tu coś wstawić ale mogę pokazać wam mniej więcej ta próbkę. Panie Denis jak tu coś wstawić bo niezbyt ogarniam te tematy
Pan Denis odsyla do tego tematu viewtopic.php?p=1506
Możesz zaprosić swoj kontakt tutaj, jak się zweryfikuje to jak najbardziej może handlować na naszym forum i zostawić kontakt do siebie.
Krisu
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 06, 2023 11:54 am

Re: Dyplomy z ogłaszamy24

Post autor: Krisu »

Można o kontakt
ODPOWIEDZ