dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Megafon
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 04, 2023 10:23 pm

dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Megafon »

Trochę się naszukałem dokumentów kolekcjonerskich po internecie i trafiłem na https://dokumenciki.net/
polecam bo robią dobrą robotę i obiecałem że podziele się swoją opinią w internecie. Polecam tego allegrowicza 8-) Dowór i prawko wykonane jak należy. Jesteście najlepsi!!! dzieki
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Zdecydowanie są najlepsi na rynku... Dobry kontakt i ekspresowa realizacja. Jakość taka jaką deklarowali czyli zajebista!
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

w jakie dni wysyłają bez ekspresu? chodzi mi czy jak zloze zamowienie dzisiaj to kiedy powinnam dostać paczkę? zamawialam zawsze z ekspresem ale troche duzo wychodzi bo to koszt 600 czy 700zł więcej. Realnie duza roznica w realizacji jest w czasie ekspres i bez ekspresu?
zdolny_kolekcjoner
Posty: 46
Rejestracja: pt lis 18, 2022 6:08 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: zdolny_kolekcjoner »

Wydaje mi się, że w różne dni wysyłają i nie ma reguły. Ekspres daje to, że wyślą na pewno w 48h a i może się zdarzyć, że i bez ekspresu też wyślą w 48h. Ekspres to taka gwarancja tego, że zamówienie Twoje będzie traktowane priorytetowo i natychmiastowo. Pozdro
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:26 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Scooby »

Dokumenciki już osiągneli maksimum. Robią prawdziwe arcydzielo. Wczoraj doszła paczka. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony i tak dalej trzymajcie tylko dodajcie więcej wzorów 8-) Dowody osobiste i seria C i seria D są wykonane idealnie.
Kamil

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Kamil »

Wie ktoś moze czy odpowiadaja na ma maile w weekend czy weekendy maja wolne?
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Zazwyczaj odpowiadają w weekendy. Ja najdłużej na odpowiedź od nich czekałem mniej niż dobę i to było właśnie w weekend. Może pochlali :lol: Im też się coś od życia należy w końcu robią najlepsze plastiki :lol: Słyszałem, że wprowadzą do oferty dużo nowych produktów :D Ktoś coś wie więcej? To będą dokumenty kolekcjonerskie w sensie plastiki czy może świadectwa i dyplomy kolekcjonerskie? Sporo osób na forum dopytuje
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Najlepsze dokumenty kolekcjonerskie na rynku. Dowód i prawko pierwsza klasa. Polecam dokumenciki.
Robertnl
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 30, 2023 5:25 am

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Robertnl »

Witam jaką stronkę polecacie na dowód?
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Odebrałem pakę i jakość jest taka jak być powinna. Polecam allegrowicza dokumenciki.net
ODPOWIEDZ