dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

jest tak jak mialo byc i tak jak sie umawialismy wiec propsuje
BLIND78
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 11, 2023 10:55 am

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: BLIND78 »

Jednym słowem: SZTOS!!! :D
Gościu

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gościu »

Wszystkich wahającym powiem tak: byłem bardzo sceptyczny, co do tej strony i tych dwóch polecanych. Byłem pewien, że sami sobie forum założyli i sami sobie te wpisy tutaj piszą. Obecnie czekam na drugie zamówienie, dam znać jak przyjdzie ;) Aczkolwiek zalecam ostrożne i przemyślane wykorzystywanie owych dokumentów kolekcjonerskich.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

dokumenciki pierwsza klasa i powiem tak jak kolega wyzej sceptycznie bylem nastawiony i zaskoczony jestem bardzo jakością bo jest lepsza niz na zdjeciach i filmiku. Troche znam sie na temacie replik dokumentow ze tak powiem i lepszej jakosci nie ma nikt jezeli chodzi o polskie dokumenty tego mozecie byc pewni. Można na nich śmigać bez obaw.
Outlaw2023
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 12, 2023 1:43 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Outlaw2023 »

Czy ktos juz probowal cos na nich w zagranicznych urzedach ?
Gregor

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gregor »

Nic dodać nic ująć poprostu 100%zaufania jestem bardzo zaskoczony szybko i sprawnie wszystkim polecam Dokumeciki.nerwom bardzo dobrzy w tym co robione a nie tak jak inni tylko oszustw i naciągacze jeszcze raz dziękuje i wszystkim polecam Dokumeciki.net
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

konkretne mają te bialka. mistrzowskie plastiki. dowody pierwsza klasa.
bośniak68

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: bośniak68 »

Za moich czasów mówiło się na to po prostu lewe dokumenty, lewe plastiki czy lewe białko. Terminologia "dokumenty kolekcjonerskie" brzmi troche nieprofesjonalnie no ale małolaci mi powiedzieli że tak się teraz szuka na necie fałszywych dokumentów.... Byłem nastawiony sceptycznie.... A okazało się że...

Przyznam szczerze, że wykonanie jest dużo lepsze niż to co krąży na ulicy. Nie ma chyba nawet jednej rzeczy na nowym dowodzie serii D do której mógłbym się doczepić. Pełen profesjonalizm. Kłaniam się,

Polecam bardzo sklep dokumenciki.net
pawcio

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: pawcio »

jakosc b.dobra albo celujaca jak kto woli:)
ZIOMUŚ
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 08, 2023 4:02 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: ZIOMUŚ »

Po porostu rewelacja w każdym calu. Podejście do klienta i finalny efekt dokumenciku. Bez kitu. Brać, brać i jeszcze raz brać. P. S. Jest możliwość wysyłki za pobraniem do pączkomatow
ODPOWIEDZ