dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Jolo

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Jolo »

Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu za granicę?
Na przykład do Niemiec :?:
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

A jest jakas roznica czy zamawiasz do Polski czy za granice? Zamawiam tak samo za granice i w Polsce zawsze placilem btc i wiekszej roznicy nie zauwazylem
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

No kurde powiem wam forumowicze drodzy ze faktycznie znają się na rzeczy dokumenciki. Jakość prima sort.
Polecam
marekkk

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: marekkk »

Wszystko w porzadku. Paczka dzisiaj doszla i jakosc jest taka jak deklarują.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Czy dokumenty niemieckie kiedys bedzie mozna zamowic? Polskie dokumenty polecam jak najbardziej. Szukam niemieckich w rownie dobrej jakosci. Ktos pomoze?
Awatar użytkownika
denis
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: denis »

Myślę, że najszybciej odpowiedź uzyskasz pisząc do nich na maila.
Arti

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Arti »

Jolo pisze: ndz wrz 10, 2023 7:36 pm Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu za granicę?
Na przykład do Niemiec :?:
Witam. Muszę przyznać, że jak na razie jestem zadowolony z obsługi. W prawdzie dopiero co złożyłem zamówienie z wysyłką za granicę, ale na zadane e-mail-owo pytania, otrzymuję szybkie i konkretne odpowiedzi. Bardzo jestem ciekaw jakości zamówionego „produktu”. Mam kilku potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani złożeniem zamówień. Jak tylko otrzymam zamówienie, na pewno się odezwę ;)
edyta

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: edyta »

Postanowiłam zamówić kilka produktów do kolekcji i musze przyznać że są genialnie wykonane.
Dowody polskie obydwa modele dostępne na stronie nie różnią się niczym od oryginałów.
Prawo jazdy ukraińskie idealne.

Co tu wiecej powiedziec moge... Polecam i licze na rabat na przyszłe zamówienia.
Bardzo konkretni.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Jakosc bardzo dobra ale zamowilem ekspress i mial byc w 24godziny a okazalo sie ze byl trzy dni pozniej i czuje sie troche poszkodowany bo potrzebowalem dokumenciku na wczoraj. Popracujcie nad szybszą dostawą bo ekspres nie jest tani bo zaplacilem az 600zl a doszła paczka później niż powinna.

Jakość produktu oceniam 10/10
Obsługa 10/10
Dostawa: 5/10
Arti

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Arti »

Arti pisze: czw wrz 28, 2023 5:11 am
Jolo pisze: ndz wrz 10, 2023 7:36 pm Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu za granicę?
Na przykład do Niemiec :?:
Witam. Muszę przyznać, że jak na razie jestem zadowolony z obsługi. W prawdzie dopiero co złożyłem zamówienie z wysyłką za granicę, ale na zadane e-mail-owo pytania, otrzymuję szybkie i konkretne odpowiedzi. Bardzo jestem ciekaw jakości zamówionego „produktu”. Mam kilku potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani złożeniem zamówień. Jak tylko otrzymam zamówienie, na pewno się odezwę ;)
Witam.
Dzisiaj otrzymałem zamówiony "produkt".
Czas oczekiwania 9 dni.
Biorąc pod uwagę fakt, że była to wysyłka za granicę, wydaje mi się ok.
Muszę przyznać, że jest to konkretna firma, która dotrzymuje danego słowa.
Jak powiedzieli, tak zrobili.
Cena adekwatna do jakości "produktu".
Zapewniam, że to nie był ostatni raz, kiedy skorzystam z ich usług.
Oczywiście poleciłem znajomym.
Gorące pozdrowienia dla ekipy 8-)
ODPOWIEDZ