dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Husaria

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Husaria »

Witam chciałbym zamówić dowód tylko potrzebuje od was linku do poprawnej strony z góry dziękuję
Trofeum
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 2:56 am

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Trofeum »

Jak sprawdzałeś zabezpieczenia itp ? Chodzi mi czy naprawdę jest 1:1 do oryginału?
Trofeum
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 2:56 am

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Trofeum »

Jak sprawdzałeś zabezpieczenia itp ? Chodzi mi czy naprawdę jest 1:1 do oryginału? Na co zwracałeś szczególną uwagę?
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Znam się na dokumentach. Pracowałem w instytucji gdzie weryfikuje się dokumenty klientów na co dzień i tak świetnie zrobionych dokumentów jak u dokumencików to nie znalazłem nigdzie. Spełniają wszystkie normy. Na próżno doszukiwać się różnic. Polecam
Awatar użytkownika
denis
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: denis »

Husaria pisze: pt sty 12, 2024 7:01 pm Witam chciałbym zamówić dowód tylko potrzebuje od was linku do poprawnej strony z góry dziękuję
@Husaria jak sama nazwa tematu wskazuje poprawny link to https://dokumenciki.net/
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Wygladaja jak prawdziwe, polecam!
Lena

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Lena »

Czy ktoś z was (oczywiście przypadkiem) załatwiał coś na podstawie tych dokumentów za granicą? Chodzi mi głównie o chorwację ale pytam też ogólnie.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Skoro wygladaja jak prawdziwe i wszystkie sumy kontriolne ktore skanuje sie czytnikem dzialaja jak trzeba to dlaczego by nie zalatwiac wszystkiego czego dusza zapragnie? Nawet w Polsce zalatwisz a tymbardziej za granicą. Pozdro
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Do jakosci sie nie mogę przyczepić bo jest tak jak deklarują. 1do1, ale czas oczekiwania przy wysylce zagranicznej mogli by usprawnic. Przy ekspresie czekalem 4dni.. Ogólnie gdyby nie czas oczekiwania ktory mial trwac 2dni to czekalem 4 i musialem swoje sprawy pozmieniac zeby paczke odebrac. Wrócę jeszcze po dwa dokumenty ale popracowac polecam nad czasem dostawy
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Gość pisze: sob mar 09, 2024 4:21 pm Do jakosci sie nie mogę przyczepić bo jest tak jak deklarują. 1do1, ale czas oczekiwania przy wysylce zagranicznej mogli by usprawnic. Przy ekspresie czekalem 4dni.. Ogólnie gdyby nie czas oczekiwania ktory mial trwac 2dni to czekalem 4 i musialem swoje sprawy pozmieniac zeby paczke odebrac. Wrócę jeszcze po dwa dokumenty ale popracowac polecam nad czasem dostawy
a u mnie nie było problemow nigdy z ekspresami. W Polsce dwa dni i jest na miejscu paka. Moze trafiles na weekend? W weekendy nie realizują ekspresów. Dzialaja one od poniedzialku do piatku i nalezy pamietac że w weekend kurierzy nie dostarczają paczek ;) Co do jakości bo nigdy nie mialem okazji ocenić ich na forum to powiem krótko że robią najlepsze dokumenty kolekcjonerskie ze wszystkich. Polecam.
ODPOWIEDZ