Poszukuję szybkiej realizacji dowód osobisty polski ale 1:1

Wszystkie najciekawsze wiadomości z dokumentami kolekcjonerskimi w tle. Informacje z Polski oraz świata!
K4054
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 01, 2023 11:52 pm

Poszukuję szybkiej realizacji dowód osobisty polski ale 1:1

Post autor: K4054 »

Szukam osoby która wykona szybko dowód polski ale dobrej jakości i nie wiem jak będzie wykonany mogę przelać środki nawet i wtedy ktoś weźmie i zostawił gdzieś dowód żebym mógł osobiście odebrać i nikt się nie bał bo przez internet ciężko bo dużo oszustów albo gdzie osobiście nawet za granicą mogę wykonać taki dowód polski
zdolny_kolekcjoner
Posty: 46
Rejestracja: pt lis 18, 2022 6:08 pm

Re: Poszukuję szybkiej realizacji dowód osobisty polski ale 1:1

Post autor: zdolny_kolekcjoner »

Po co sobie życie utrudniasz? Nikt sie z tobą osobiscie nie spotka, bo nikt kto się zajmuje takimi rzeczami nie będzie ryzykował spotkaniem z randomem z internetu. Mamy rok 2023 i używa się paczkomatów oraz firm kurierskich. Na forum masz działy z polecanymi sklepami. Wybierz sobie któryś ze sklepów, bo są to sklepy sprawdzone, które Cie nie oszukają. Jedni robią przeciętne dokumenty a inni bardzo dobre. Ja polecam https://dokumenciki.net jak chcesz mieć dobrą jakość.
Gość

Re: Poszukuję szybkiej realizacji dowód osobisty polski ale 1:1

Post autor: Gość »

gość chce zapłacić, chce żeby mu wykonać i gdzieś zostawić bo na internecie wielu oszustów. dawno nie słyszałem większych głupstw :lol: weź sobie zamów tam gdzie zdolny_kolekcjoner napisał...
ODPOWIEDZ