dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
dowodprawko

dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: dowodprawko »

Witam forumowiczów! Kolejny sklep Mateusza Bliskiego. Scam!

https://dowodprawko.com/

To zwykli oszuści którzy nie robią dokumentów kolekcjonerskich a jedynie wyłudzają pieniądzę od klientów chcących nabyć dowód osobisty lub prawo jazdy kolekcjonerskie. Trzeba uważać i czytać opinie!

Mam nadzieje, że tym razem nie będzie dużo wpisów o ilości osób oszukanych bo szybko ludzie znajdą opinie na temat dowodprawko i unikną oszustwa.

UWAŻAJCIE na oszustwa Bliskiego!
JajaSobieRobisz?
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 30, 2023 7:41 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: JajaSobieRobisz? »

UWAGA, "FIRMA" DOWODPRAWKO.COM TO OSZUŚCI A UŻYTKOWNIK "JajaSobieRobisz?" JEST WYJEBKOWICZEM, A JEGO POST ZAMIESZCZONY PONIŻEJ TO KŁAMSTWA:

To jest bzdura. Firma DOWODPRAWKO.COM produkuje dokumenty sumiennie i precyzyjnie oraz WYSYŁA ZA POBRANIEM. Jak widać forum to zostało założone przez ludzi którzy chcą mieć monopol ma produkcję dokumentów i szkalują konkurencje. RZADAM usunięcia tego wpisu z forum, w przeciwnym wypadku wkroczymy na ścieżkę wojenną.


denis:proszę się nie sugerować opinią tego użytkownika, objaśnienie post niżej
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: denis »

Post akceptuje tylko dlatego, że jest to forum które nigdy nie było stronnicze i absolutnie nie robimy żadnego monopolu bo sami dokumentami nie handlujemy. Działy mają wszystkie działające sklepy kolekcjonerskie bez względu na to kto je prowadzi. Z kim chcesz wejść na scieżkę wojenną? Z nami, a po co? Po prostu wrzuć filmiki potwierdzające że produkty masz i je robisz a ja ten temat osobiście usunę i przeproszę w imieniu całej załogi i oczywiście zrobimy dla was specjalny dział na forum. Póki co macie opinie wyjebkowiczów i tak zostanie do póki się nie uwiarygodnicie. Jak dla mnie wysyłacie puste paczki za pobraniem i jesteście scamerami którzy wyłudzają od ludzi pieniądze i nie robią dokumentów kolekcjonerskich. DOWODPRAWKO.COM TO OSZUŚCI.

Programujecie czip RFID powiadasz? Ciekawe :D Jakbyś wiedział na jakiej zasadzie to działa to byś nie pierdolił takich głupot. To już samo mówi za siebie...

Czekam na filmik przedstawiający dokumenty przez was zrobione dokladnie takie jakie macie u siebie na stronie w tym paszport przede wszystkim wraz z kartką na której widnieje adres www. Jeżeli nie dostanę go w najbliższym czasie to post twoj kasuje i opinie wyjebkowicza dalej mieć będziecie i ja osobiście dopilnuje aby każdy się o tym dowiedział.
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

proste że to oszuści już raz dałem się nabrać a wiem stąd bo dostałem adres tej strony nowej ich pozal sie... na maila którego używałem tylko na ich poprzednich sklepach gdzie mnie wyjebali na hajs. Denis zobaczysz filmik jak świnia niebo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na RFID wgrywa chyba zdjecia swojego członka skoro nie ma kluczy prywatnych wiec i biometria nie zadziała haha
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

też wczoraj dostałam maila dlatego moja dzisiejsza wizyta na forum była nieunikniona :D heh szybko reagujecie 8-) precz z oszustami z dowodprawko.com!!!!
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: denis »

Guest pisze: śr lut 01, 2023 7:20 pm Denis zobaczysz filmik jak świnia niebo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nawet się nie nastawiam. Mój post był czystą formalnością i damy im te dwa dni, bo dlaczego nie? W końcu domagali się sprawiedliwości więc ;) oczywiście również nie chcemy wchodzic z nimi na "ścieżkę wojenną" i to chyba najważniejszy powód :lol:
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:26 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Scooby »

Bezczelność tego gościa nie ma granic :lol: Zmienil juz na stronie, ze rfid na dowodzie robi, ale na pasku nie hahaha czyta komentarze na bieżąco 8-) 8-)
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

Potwierdzam dowodprawko to oszuści. Gówno robią i chuja wysyłają. Co najwyżej można dostać od nich pustą paczkę. Czy za tą stroną również stoi Mateusz bliski który był opisywany wielokrotnie na forum w ciągu ostatnich paru dni?

Kawał chuja reszta dziada :D Mam nadzieje ze wkrótce ktoś strąci mu te bryle z ryja.

Do ludzi kilka słów: Nie zamawiajcie ze stron niewiadomego pochodzenia. Od lat działają sklepy które robią dobrą robotę i są renomowane wśród kolekcjonerów dokumentów. Można znaleźć na stronie głównej forum takie sklepy. Dowodzili.net np. ja zamawiam od nich i nigdy mnie nie zawiedli.
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: denis »

Jak widać użytkownik "JajaSobieRobisz?" który reprezentuje sklep https://dowodprawko.com/ w dalszym ciągu nie dostarczył materiałów o które został poproszony aby uwiarygodnić swoją działalność a więc moje słowa potwierdziły się iż jest to następny oszust który jedynie co robi to wałki. Wyłudza pieniądze i nie robi dokumentów kolekcjonerskich. Uważajcie bo zmieniły się praktyki stosowane przez dotychczasowego oszusta, który na poprzednich swoich stronach wyłudzał kryptowaluty i przelewy wraz z blikami. Teraz za pobraniem wysyła puste paczki.

Przestrzegam wszystkich przed DOWODPRAWKO.COM i proszę użytkowników którzy dostają od niego maile o informowanie nas o nowych jego stronach/domenach.
Megafon
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 04, 2023 10:23 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Megafon »

również dostałem maila jak i kilka innych kiedyś tam z adresami stron róznymi pozniej poszukam i wrzutke zrobie tutaj. uwazajcie bo faktycznie oszustów pełno jest którzy chcieli by na was zarobic.
ODPOWIEDZ