opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Polecam. Bardzo dobra jakość. Najwyższy możliwy poziom.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

super
Eloelo123
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 02, 2023 4:22 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Eloelo123 »

majsterek pisze: ndz gru 18, 2022 9:12 pm Czesc wszystkim. Od jakiegoś czasu zacząłem rozeznawać się w temacie dokumentów kolekcjonerskich i po przeczytaniu wszystkich opini a szczególnie tych darknetowych wybrałem stronkę dowodziki.net. Jest możliwość zrobienia escrow na cebulce i komentarze mają raczej dobre a to już dobry znak. Będę potrzebował 2-3 sztuki w miesiącu i proszę mi powiedzieć czy są tutaj jacyś ludzie którzy zamawiali od nich? Zależy mi na dobrej jakości a z tego co czytam to dużo zadowolonych ludzi jest. Za jakiś czas zamierzam złożyć pierwsze zamówienie i chciałbym poznać też opinie użytkowników tego forum. Czy to jest najlepsza opcja czy może polecicie jakiś inny sklep? Cena nie jest dla mnie aż tak istotna. Pierwsze skrzypce gra jakość dowodów. Będzie je ktoś oglądał i brał do ręki i chciałbym aby nie budził żadnych podejrzeń. Czy ich produkty są na tyle dobre że nie będę miał kłopotów?
I jak zamówiłeś? Wszystko git legit? Jaka formę płatności i zamówienia wybrałeś i jakie dane dawałeś? Dzieki za odpowiedz
majsterek
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 18, 2022 9:10 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: majsterek »

Cześć. Od czasu napisania tamtego posta zamówiłem już kilkukrotnie. Wiadomość pisałem w grudniu ubiegłego roku i nadal jestem klientem dowodzików. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Dostawa zawsze na czas a jeżeli chodzi o jakość to nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności aby ktoś poznał że te dokumenty są fałszywe. Jak pisałem wcześniej w moim przypadku dokumenty muszą przejść przez ręce ludzi którzy szkoleni są z rozpoznawania fałszywych dokumentów... Nigdy nikt nie poznał że dokument jest fałszywy. Dlatego polecam dowodziki.net bo robią świetną robotę i znają się na swoim fachu.

Na forum wróciłem gdyż szukam zagranicznych dokumentów. Dowodziki robią naprawdę świetnie ale niestety obecnie nie mają w ofercie duńskich i norweskich dokumentów a takich bym właśnie potrzebował. Czy ktoś mógłby mi doradzić i polecić sprawdzoną firmę z zagranicznymi? Będę niezmiernie wdzięczny i chętnie dam tipa w btc za pomoc.

Oczywiście jeszcze raz polecam dowodziki.net. Robicie najlepsze polskie dokumenty!
...

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: ... »

Ja czekam :)
Napiszę na pewno jak przyjdzie
Rado85
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 21, 2023 4:59 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Rado85 »

Sprawdzamy dowodzili.net.. jak przyjdzie to dam znać co i jak
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

zamówiłem karta pobytu i dowód osobisty jakość zajebiaszcza 8-) polecam
Bolek

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Bolek »

Tak tylko pisze żeby sprawdzić czy te komentarze to nie fake. Jeżeli zadziała zamawiam :lol:
Awatar użytkownika
denis
Posty: 180
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: denis »

Bolek pisze: śr sie 23, 2023 8:50 am Tak tylko pisze żeby sprawdzić czy te komentarze to nie fake. Jeżeli zadziała zamawiam :lol:
Na naszym forum nie praktykujemy "fake komentarzy". Są to opinie użytkowników forum i klientów sklepów.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Dowodziki jak zwykle jakość topowa. Zostawiam komentarz dla zasięgów :) Jak wprowadzicie anglika do oferty to już będzie total wypas 8-)
ODPOWIEDZ